Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
mangi
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 28, 2006 1:03 pm

Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Post autor: mangi »

Witam

Mam spory problem, nigdzie nie mogę dostać osłony do sondy TS-1000 od Minelaba Musketeera XS Pro.

Ma ktos zbędną lub posiada wiedzę gdzie ją kupić ?


pozdr
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Post autor: ProScan »

A w Vikingu pytałeś ?

:pa

proscan
mangi
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 28, 2006 1:03 pm

Re: Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Post autor: mangi »

Oczywiście.

U nich dostałem tylko uchyty do pudełka z elektroniką.

pozdr
mangi
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 28, 2006 1:03 pm

Re: Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Post autor: mangi »

Zbliża się sezon wielkimi krokami a ja dalej nie mogę zdobyć osłony do cewki :(

Może ktoś ma zbędną lub wie gdzie ją można kupić ?

pozdr
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Post autor: ProScan »

U mnie. Nowa lub używana. Ceny na email.

:pa

proscan
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Post autor: gawron »

przeprasza że się podpinam, a miałbyś może "drogi" :D proscanie osłonkę do BM 950
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Post autor: ProScan »

Aż taki drogi to znowu nie jestem.

A osłonek BM-ek nie mam.

:(

proscan
mangi
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 28, 2006 1:03 pm

Re: Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Post autor: mangi »

Dzięki Panie Piotrze, dotarły w całości :)

Stan jak na używane rewelacja, bez zastrzeżeń.

pozdr
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Post autor: ProScan »

Dziękuję za potwierdzenie.

Cieszę się, że osłonki przypadły do gustu :D

Innych obserwujących ten wątek informuję, że będę starał się mieć "na stanie" osłonki do Muszkietera, ale te raczej nowe.

:pa

proscan
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Post autor: gawron »

drogi naszym sercom i wykrywkom, nie kieszeniom :D
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Post autor: ProScan »

Boże, żeby z tego jakiś kult jednostki tutaj nie wyszedł. :oops:

Opanujcie się Panowie, bo dla równowagi będę musiał jakieś dziwne działania podjąć. :smt017 :smt021 :bezkija :smt071

:lol:

proscan
tasiek
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 17, 2009 4:39 pm
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

Re: Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Post autor: tasiek »

Odświeżę stary wątek bo się trochę ostatnio zmnieniło z osłonkami. Zużywam średnio 2 w sezonie a w tym roku niestety ale ani w Vikingu ani u Proscana nie mogę zaopatrzyć się w następne. Nie chcę zniszczyć cewki. Co więc robić? Znacie może jakieś "domowe" sposoby zabezpieczenia cewki. Myślałem o zalaniu spodu żywicą lub czymś podobnym.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Minelab Musketeer, osłona sondy TS1000.

Post autor: ProScan »

Podejrzewam , że ściera się zewnętrzna krawędź. Proponuję zatem, zostawiając wytarta osłonkę, nałożyć po obwodzie rozcięty wąż ogrodowy.

Osłonki dopisałem do listy zakupów.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ