co po cz 7a
-
andrzej061175
- Posty: 23
- Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 6:45 pm
co po cz 7a
Myślę nad zmianą wykrywacze z Fishera cz 7a :pod uwagę biorę teknetics omega,fisher f70,fisher f44 chodzi o zadięgi na kolorową drobnicy.Czy warto zmieniać i ewentualnie na który model czy lepiej dokupić cewka 10,5 do cz 7a.pozdrawiam i dziękuję za pomoc
Re: co po cz 7a
Nie mam pojęcia. F44 w ogóle nie znam. F70 testowałem z Saperem dla Odkrywcy i zrobił jak najlepsze wrażenie.
Czy jest lepszy od CZ na drobiazgi? Można poszukać w/w testów i analogicznych - także z Odkrywcy dla CZ-tów. Ale testy na zasięg, to tylko część prawdy.
Fisherów nie będę w ogóle polecał - -mam bardzo złe doświadczenia z dostępem do podzespołów tej firmy

proscan
Czy jest lepszy od CZ na drobiazgi? Można poszukać w/w testów i analogicznych - także z Odkrywcy dla CZ-tów. Ale testy na zasięg, to tylko część prawdy.
Fisherów nie będę w ogóle polecał - -mam bardzo złe doświadczenia z dostępem do podzespołów tej firmy
proscan