Problem z xlt - zakłócenia

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
jrbandi
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 12, 2016 10:47 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: jrbandi »

a więc dzieje sie to na orginalnie wgranym programie coin & jewelery , bo tylko na tym bazuje , AC -64
dc-30 Pre amp na 2 i na kazdym innym fabrycznym ,jak przełącze na namierzanie - detektor cichnie i jest ok . łzy mi w oczach staneły jak po zdjęciach wyzej stwierdzilem ze to zdjecia mojej wykrywki takze pewnie Pan go zna na wylot a ja zwyczajnie jako laik dałem sobie wcisnąć ... pozdrawiam i mam nadzieje ze uda sie cos z tym zrobic
jrbandi
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 12, 2016 10:47 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: jrbandi »

prosiłbym o odpowiedz bo chciałbym go przysłać na naprawę do Pana , nic mi po nim jak leży :/ sprzęt nie jest w dobrym stanie a chciałbym aby Pan się podjął jednak próby naprawy (oczywiście płatnej) pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: ProScan »

Można wysłać, ale teraz terminy są odległe.

Ten z opisu powyżej nie miał problemu ze stabilnością (u mnie).

:pa

proscan
jrbandi
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 12, 2016 10:47 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: jrbandi »

ok dziękuje serdecznie za odpowiedz , sprzęt spakuję bez wysięgnika i podłokietnika i niebawem będzie u Pana , kto inny może to lepiej zrobić jak nie ProScan :) pozdrawiam i z góry serdecznie dziękuję Łukasz
jrbandi
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 12, 2016 10:47 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: jrbandi »

Witam serdecznie , mam pytanie : czy wiadomo już coś na temat mojego xlt ?? Pozdrawiam Łukasz
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: ProScan »

Jakbym coś wiedział, to nie ukrywał bym tej informacji.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: ProScan »

Są nowe informacje.

Wykrywacz działa i jest w miarę stabilny. Niepokojące jest jednak to, że po zamknięciu pokrywy, staje się wrażliwy na mechaniczne bodźce. Nie wiem skąd się to bierze. Niestety wykrywacz był w łapach fuszera, który majstrował (np. założył gniazdo słuchawkowe z metalowym kołnierzem, przekładał taśmę łącząca wyświetlacz z elektronika, lakierował elektronikę itp). Musze więc dorwać jakieś inny XLT (jak na złość nie mam), żeby zobaczyć co się stanie jak przełożę inną pokrywę.

Kolejny problematyczny sprzęt, który był w łapach jakiegoś pajaca, który uważa że swoje nieudaczne łapska może pakować w sprzęt o którym nie ma pojęcia...

:palm

proscan
jrbandi
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 12, 2016 10:47 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: jrbandi »

Witam, dziękuję za odpowiedź....Na pewno ma Pan rację, niestety nie jestem w stanie nic więcej na temat wcześniejszej naprawy napisać, gdyż nie mam takich informacji...Czekam więc cierpliwie na kolejne informacje od Pana i jestem dobrej myśli...pozdrawiam Łukasz
jrbandi
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 12, 2016 10:47 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: jrbandi »

Witam, skoro Pan nie odpisuje to domniemywam, że jest problem ze zdobyciem pokrywy z innego XLT.....więc przyszła mi taka myśl, może dałoby się zakupić gdzieś nową pokrywę? (oczywiście pokryję koszty)...chyba,ze są jakieś nowe informacje odnośnie wzbudzania się sprzętu..pozdrawiam i będę wdzięczny za odpowiedź... Łukasz
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: ProScan »

Mam już XLT - więc odpowiedź wkrótce się znajdzie.

I nie chodzi tutaj o kawał blachy - ale o "całokształt".

Przy okazji zrobię zdjęcie tego co zastałem - precz z idiotami, którzy pokątnie próbują naprawiać wykrywacze!
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: ProScan »

Mam nowe wieści - wykrywacz uporządkowałem. Usunąłem wszelkie pozostałości po przednim naprawiaczu. W przyszłym tygodniu będę testował co się zmieniło...

:pa

proscan
jrbandi
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 12, 2016 10:47 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: jrbandi »

Super , jestem dobrej myśli :) Pozdrawiam Łukasz
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: ProScan »

Wykrywacz zrobiony. Emailem przyślę rozliczenie.
jrbandi
Posty: 11
Rejestracja: sob mar 12, 2016 10:47 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: jrbandi »

Witam serdecznie , odesłał Pan juz wykrywacz ? kontaktowałem się na numer stacjonarny i nic na jego temat nie wiadomo , poszedł kurierem ? Pozdrawiam Łukasz
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Problem z xlt - zakłócenia

Post autor: ProScan »

W ciemno nie wysyłam, bo ludzie czasami są gdzieś za granicą czy diabli wiedzą gdzie. Poniewież nie było reakcji na email, to nie wysyłałem.

Nadaję zatem za pobraniem. Powinno dojść do końca tygodnia.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ