Smętek HS-3 (aka 6HS-LP)

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Smętek HS-3 (aka 6HS-LP)

Post autor: ProScan »

Ktoś popełnił taką przeróbkę...
HS_mod_001s.jpg
HS_mod_003s.jpg
HS_mod_005s.jpg
baterie przełożone pod łokieć. Przycisk zerowania schowany na panelu bocznym.

hmmm.

Moim zdaniem sensowna przeróbka HS-ów, to pozbycie się baterii typu R14 (rodem z Garretta CX - na którym wzorowana była konstrukcja mechaniczna HS-3) i zastąpienie paluszkami. A tutaj cały wysiłek poszedł w gwizdek.

Tym niemniej można sobie popatrzeć na taką ciekawostkę :)

:pa

proscan
ODPOWIEDZ