f 75 oszustwo czy nie

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
RAFAL BERLIN
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 03, 2011 10:33 pm
Lokalizacja: Berlin\Gdansk

f 75 oszustwo czy nie

Post autor: RAFAL BERLIN »

http://allegro.pl/wykrywacz-fisher-f75- ... ml#thumb/3

Co sadzi Pan o tym sprzęcie[zdjecie numer 3]
Na moje oko widać cewka była kombinowana [zalewana zywica itd]
Czy seryjnie wszystkie tak maja?!
Sprzedajacy napisał mi,ze cewka nie była naprawiana u PANA w serwisie--tylko jak twierdzi" była idealnie dostrajana u PROSCANA"

KTO wysyla dobra cewke do naprawy?! :shock:
Poza tym z papierów wynika ze to był robiony UPGRADE
Może mi ktoś to ktoś wyjasnic.

Pozdrawiam i z góry dziekuje .
aliens
Posty: 15
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 2:02 pm

Re: f 75 oszustwo czy nie

Post autor: aliens »

a Proscan to niby kto ?? hehe
RAFAL BERLIN
Posty: 12
Rejestracja: czw lut 03, 2011 10:33 pm
Lokalizacja: Berlin\Gdansk

Re: f 75 oszustwo czy nie

Post autor: RAFAL BERLIN »

HUHU!!!
Ale się napisales kolego... :dodu
aliens
Posty: 15
Rejestracja: sob kwie 24, 2010 2:02 pm

Re: f 75 oszustwo czy nie

Post autor: aliens »

Sprzedajacy napisał mi,ze cewka nie była naprawiana u PANA w serwisie--tylko jak twierdzi" była idealnie dostrajana u PROSCANA"
chodzi mi o ten wpis?? czyli nie była naprawiana u Proscana tylko była dostarajana u Proscana???
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: f 75 oszustwo czy nie

Post autor: ProScan »

Strojenie można nazwać naprawą - ale niekoniecznie. Na pewno jeśli była u mnie, to jest lepsza pod każdym względem niż te, które wychodzą z fabryki :)

Ta na zdjęciu ma ślady zalewania nakładki - i jest to płynny plastik, dlatego tak błyszczy we fleszu. Widzę tez że jest chyba mój numerator - ale nie widzę numeru.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ