Witam.
Od jakiegoś czasu nie daje mi spokoju piasek między klawiszami w AT PRO, wiem że to normalne że się tam dostaje ale czy z czasem nie doprowadzi do jakiejś nieszczelności?
Sprzęt mam już prawie 3 lata, gwarancja się skończyła a nigdy nie miałem z nim najmniejszych problemów. Więc czy warto go rozbierać? Czy po prostu zostawić i nic nie powinno się stać? Głównie chodzi mi o usunięcie piasku i sprawdzeniu stanu uszczelki wokół ekranu. Poza tym jak często powinno się wymieniać wszystkie oringi?
Piasek w AT PRO
Re: Piasek w AT PRO
Taki zabrudzenie to norma - ja bym tego nie ruszał.
Nie wiem co zaleca producent. inni producenci zalecają wymianę o-ringów zawsze przy serwisie (o ile noszą ślady zużycia czy uszkodzeń), ale wykrywacze do nurkowania (a AT NIE jest do nurkowania) muszą być zawsze w nienagannym stanie, bo są narażone na duże ciśnienia.

proscan
Nie wiem co zaleca producent. inni producenci zalecają wymianę o-ringów zawsze przy serwisie (o ile noszą ślady zużycia czy uszkodzeń), ale wykrywacze do nurkowania (a AT NIE jest do nurkowania) muszą być zawsze w nienagannym stanie, bo są narażone na duże ciśnienia.
proscan