Dzięki za podpowiedź, ale czy aby one nie są odrobię za niskie.
Ten w Bullseye-u jest dość wysoki.
Oczywiście specem nie jestem, ale jak przejechałem wszystkie znane mi sklepy elektroniczne w okolicy, to nie mieli takiego wysokiego jak ten który jest zamontowany.