NIE PRZYJMUJĘ WYKRYWACZY NAPRAWIANYCH...

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

NIE PRZYJMUJĘ WYKRYWACZY NAPRAWIANYCH...

Post autor: ProScan »

...pokątnie lub w jakichś pseudoserwisach.

Więcej tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... ?f=1&t=258

Zastanów się 3 razy zanim sam wsadzisz łapy do sprzętu, o którym nie masz pojęcia lub dasz jakiemuś januszowi serwisu. Tego typu sprzęty nie będą przyjmowane do naprawy.

Ogólnie nie naprawiam "po kimś".

:kawka

proscan
ODPOWIEDZ