XLT vs E trac
XLT vs E trac
Witam. Po kilku latach walki z XLT czas przesiąść się na coś innego, po prostu mam dość ciągłego ustawiania,strojenia i kombinowania a i tak zasięg na monety max 16 cm. interesuje mnie Minelab E trac, poszukuje głównie metali kolorowych. Ma ktoś może porównanie tych dwóch wykrywaczy. Pozdrawiam.
Re: XLT vs Etrac
Technologicznie to różnica 15 lat, i mogę powiedzieć, że Etrac jest lepszy od XLT na monety. Trzeba mieć tylko mocniejsze bicepsy.
Co do centymetrów, to można poczytać artykuły z Odkrywcy nt XLT i Safari (Safari to uproszczony Explorer SE, a Explorer to poprzednik - różniący się głównie softwarem - Etraca).

proscan
Co do centymetrów, to można poczytać artykuły z Odkrywcy nt XLT i Safari (Safari to uproszczony Explorer SE, a Explorer to poprzednik - różniący się głównie softwarem - Etraca).
proscan
Re: XLT vs E trac
Waga to nie kłopot jeśli wykrywacz jest dobrze wyważony. W teori XLT jest cięższy od Etraca, ale jak to wygląda w praktyce ?
Czy Etrac jest trudny w obsłudze ?
Różnica między Etrac a Explorer to jakieś 500 zł. Jeśli te wykrywacze różnią się softem i wyglądem czy jest sens brać droższego ?
Czy jednak warto dołożyć ?
Dodam że 90 % terenów po jakich chodzę to gleby ciężkie.
Pozdrawiam.
Czy Etrac jest trudny w obsłudze ?
Różnica między Etrac a Explorer to jakieś 500 zł. Jeśli te wykrywacze różnią się softem i wyglądem czy jest sens brać droższego ?
Czy jednak warto dołożyć ?
Dodam że 90 % terenów po jakich chodzę to gleby ciężkie.
Pozdrawiam.
Re: XLT vs E trac
500zł to dużo i mało. Ale jak patrze na matołów, którzy kupują bez sondy za parę stów, to kilka setek do wykrywacza, który jest lepszy od Explorera to tyle co nic.
Lepszy taki wydatek niż kolejna sonda, która będzie zalegać.
Etrac na pewno jest prostszy w obsłudze niż XLT - to także różnica technologiczna.
Opisywać różnic w sofcie nie będę - proszę sobie samemu poszukać.

proscan
Lepszy taki wydatek niż kolejna sonda, która będzie zalegać.
Etrac na pewno jest prostszy w obsłudze niż XLT - to także różnica technologiczna.
Opisywać różnic w sofcie nie będę - proszę sobie samemu poszukać.
proscan
Re: XLT vs E trac
Dziękuje za pomoc. Pozdrawiam