Przeglądałem forum P.S. i znalazłem takie ustrojstwo ИНВУ-3М. (Коршун HP900EK )
https://www.youtube.com/watch?v=wWX8WPX6d_g
Tytuł to tak na wesoło bo lubię w nocy podżerać.
Szukanie komórki ,lodówki to już nie problem.
Re: Szukanie komórki ,lodówki to już nie problem.
Ciekawe.
Szkoda że nie ma informacji o zasięgach. Ilustracje też od czapy.
Na moje oko jest to wykrywacz elektroniki - wysyła silny sygnał elektromagnetyczny i analizuje odpowiedź. Jeśli wraca 2 lub 3 harmoniczna, to znaczy ze coś nieliniowego zareagowało na wspomniany impuls.
Więcej konkretnych danych można znaleźć tutaj: http://www.bnti.ru/des.asp?itm=3740&tbl=02.01.01.02.

proscan
PS
Przerażające ilu ruskich siedzi w Syrii. Bronia swojego cyngla-bandytę, którego przed laty tam osadzili.
Szkoda że nie ma informacji o zasięgach. Ilustracje też od czapy.
Na moje oko jest to wykrywacz elektroniki - wysyła silny sygnał elektromagnetyczny i analizuje odpowiedź. Jeśli wraca 2 lub 3 harmoniczna, to znaczy ze coś nieliniowego zareagowało na wspomniany impuls.
Więcej konkretnych danych można znaleźć tutaj: http://www.bnti.ru/des.asp?itm=3740&tbl=02.01.01.02.
proscan
PS
Przerażające ilu ruskich siedzi w Syrii. Bronia swojego cyngla-bandytę, którego przed laty tam osadzili.