Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F4
Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F
witam.chciałbym zakupić taką przejściówkę jak na zdjęciu do cewki nel thunder która ma nowy typ wtyczki na stary wciskany do F2
Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F
Proszę bardzo - ale termin realizacji "nie jest od ręki".
Proszę pisać na email.

proscan
Proszę pisać na email.
proscan
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F
Witam
Chciałbym zamówić przejściówkę do Fishera F2 wtyk przykręcany od cewki . Mam cewkę od Fishera 4 ale stary wtyk wciskany i chciałem ją zamontować w F2 gdzie wtyk mam przykręcany . Na waszej stronie znalazłem tego typu przejściówkę jak na foto, Czy bedzie pasować jak tak to zamawiam i proszę o podanie ceny i formy płatności za tą przejściówkę.
Chciałbym zamówić przejściówkę do Fishera F2 wtyk przykręcany od cewki . Mam cewkę od Fishera 4 ale stary wtyk wciskany i chciałem ją zamontować w F2 gdzie wtyk mam przykręcany . Na waszej stronie znalazłem tego typu przejściówkę jak na foto, Czy bedzie pasować jak tak to zamawiam i proszę o podanie ceny i formy płatności za tą przejściówkę.
Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F
Nie – to jest przejściówka ze zdjęcia powyżej jest w drugą stronę.
Pan potrzebuje gniazdo do wciskania, a wtyczkę do skręcania.
Coś takiego także mogę zrobić. Koszty na email. Realizacja kilka dni od wpłaty na konto.

proscan
Pan potrzebuje gniazdo do wciskania, a wtyczkę do skręcania.
Coś takiego także mogę zrobić. Koszty na email. Realizacja kilka dni od wpłaty na konto.
proscan
Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F
tak to wyglądało po zrobieniu: