Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F4

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.
bestim
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 12, 2018 2:06 pm

Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F

Post autor: bestim »

witam.chciałbym zakupić taką przejściówkę jak na zdjęciu do cewki nel thunder która ma nowy typ wtyczki na stary wciskany do F2
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F

Post autor: ProScan »

Proszę bardzo - ale termin realizacji "nie jest od ręki".

Proszę pisać na email.

:pa

proscan
Zapytanie_email
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F

Post autor: Zapytanie_email »

Witam

Chciałbym zamówić przejściówkę do Fishera F2 wtyk przykręcany od cewki . Mam cewkę od Fishera 4 ale stary wtyk wciskany i chciałem ją zamontować w F2 gdzie wtyk mam przykręcany . Na waszej stronie znalazłem tego typu przejściówkę jak na foto, Czy bedzie pasować jak tak to zamawiam i proszę o podanie ceny i formy płatności za tą przejściówkę.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F

Post autor: ProScan »

Nie – to jest przejściówka ze zdjęcia powyżej jest w drugą stronę.

Pan potrzebuje gniazdo do wciskania, a wtyczkę do skręcania.

Coś takiego także mogę zrobić. Koszty na email. Realizacja kilka dni od wpłaty na konto.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przejściówka do sond "nowy Fisher" - "stary Fisher" F2/F

Post autor: ProScan »

tak to wyglądało po zrobieniu:
BH_BH_02.jpg
BH_BH_01.jpg
ODPOWIEDZ