Omega 8000 wzbudzanie
Omega 8000 wzbudzanie
Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie odnośnie Teknetics Omega 8000. Czy mógł by mi ktoś wyjaśnić jak prawidłowo wystroić ten wykrywacz do gruntu tak aby zminimalizować o uciążliwe pikanie, zauważyłem że wykrywka czasem wzbudza się zupełnie bez przyczyny. Gdzieś czytałem żeby po automatycznym strojeniu zjechać ręcznie o 5 jednostek, ale średnio to działa.
Re: Omega 8000 wzbudzanie
Witam,
Uciążliwe pikanie bez przyczyny to zapewne wina sondy. Strojenie do gruntu nic nie pomoże, jeśli sonda jest niepełnosprawna.
Strojenie do gruntu jest dosyć dobrze opisane w instrukcji (strona 14 w mojej wersji).

proscan
Uciążliwe pikanie bez przyczyny to zapewne wina sondy. Strojenie do gruntu nic nie pomoże, jeśli sonda jest niepełnosprawna.
Strojenie do gruntu jest dosyć dobrze opisane w instrukcji (strona 14 w mojej wersji).
proscan
Re: Omega 8000 wzbudzanie
Zakupiłem już Detecha 13 DD ultimate, zobaczymy jak będzie na nowej sondzie, czekam na przesyłkę.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Re: Omega 8000 wzbudzanie
No widzę, że jest Pan bogaty.

proscan
proscan