Omega 8000 wzbudzanie

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
Kronos
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 23, 2019 12:39 pm

Omega 8000 wzbudzanie

Post autor: Kronos »

Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie odnośnie Teknetics Omega 8000. Czy mógł by mi ktoś wyjaśnić jak prawidłowo wystroić ten wykrywacz do gruntu tak aby zminimalizować o uciążliwe pikanie, zauważyłem że wykrywka czasem wzbudza się zupełnie bez przyczyny. Gdzieś czytałem żeby po automatycznym strojeniu zjechać ręcznie o 5 jednostek, ale średnio to działa.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Omega 8000 wzbudzanie

Post autor: ProScan »

Witam,

Uciążliwe pikanie bez przyczyny to zapewne wina sondy. Strojenie do gruntu nic nie pomoże, jeśli sonda jest niepełnosprawna.

Strojenie do gruntu jest dosyć dobrze opisane w instrukcji (strona 14 w mojej wersji).

:pa

proscan
Kronos
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 23, 2019 12:39 pm

Re: Omega 8000 wzbudzanie

Post autor: Kronos »

Zakupiłem już Detecha 13 DD ultimate, zobaczymy jak będzie na nowej sondzie, czekam na przesyłkę.
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Omega 8000 wzbudzanie

Post autor: ProScan »

No widzę, że jest Pan bogaty.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ