Mim zdaniem ACE 150 absolutnie nie nadaje się do szukania w ścianach.
Tak na marginesie, krótka historyjka.
Pewien człowiek bardzo starannie przygotowywał się do zakupu wykrywacza. Chciał kupić najlepszy, nie zamierzał oszczędzać. Wypytywał na forum, wyszukiwał i czytał testy, zadawał pytania n forum.
Kupił Explorera.
I co ?
Okazało się, że zamierza przeszukiwać jakieś opuszczone domostwo, bo miał przekaz o ukrytym skarbie w ścianie, czy kominie.
Rzecz jasna był bardzo niezadowolony.
Morał:
Jeśli gdzieś wyczytałeś, że ACE 150 jest dobry za swoją cenę, to pamiętaj Jajo jeszcze w jakim kontekście był polecany.
proscan