White's Eagle Spectrum nie włacza sie.

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
Sylwek88
Posty: 30
Rejestracja: sob wrz 07, 2019 3:31 pm
Lokalizacja: Jastrow/Deutsch Krone

White's Eagle Spectrum nie włacza sie.

Post autor: Sylwek88 »

Witam serdecznie Panie Piotrze.Mam okazje kupić za bardzo dobre pieniadze w/w wykrywacz.Cena do przełknięcia nawet z uwagi na awarie.Wlasciciel nie wie co się stalo i nie chce sie bawic w naprawianie.Wiem ze przyczyn moze być wiele.Moje pytanie brzmi czy moglbym pozwolić sobie na wysyłkę wykrywacza do Pana w celu reaktywacji?1.Nie ukrywam ze chcialbym sie przerzucic na ten model White'sa.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Eagle Spectrum nie włacza sie.

Post autor: ProScan »

Można przysłać.
Sylwek88
Posty: 30
Rejestracja: sob wrz 07, 2019 3:31 pm
Lokalizacja: Jastrow/Deutsch Krone

Re: White's Eagle Spectrum nie włacza sie.

Post autor: Sylwek88 »

Wykrywacz dzis ruszyl w droge do Pana na serwis.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's Eagle Spectrum nie włacza sie.

Post autor: ProScan »

dotarł.
ODPOWIEDZ