DEBILU!
BARANIE!
NIE UŻYWAJ NIGDY żadnego środka chemicznego na swoim wykrywaczu. ŻADNEGO!
Nie będę ci tłumaczył, jakie ryzyka grozą używaniem np. różnego rodzaju środków do czyszczenia styków, bo jesteś debilem i tak nie zrozumiesz.
Używaj tylko wilgotnej szmatki do czyszczenia obudowy i NIC więcej.
PS
Mam nadzieję, że ci mądrzejsi nie odebrali tego personalnie - bo info jest dla debili. Tylko.
Ci mądrzejsi mogą sobie poczytać np. http://www.proscan.gliwice.pl/forum/sea ... ords=spray