Witam
Czy jest szansa na nowy akumulator do Explorera 2? Są dostępne jakieś podobno pasujące, ale z napięciem 9.6V - czy pasowałyby?
Dziękuję
J
Akumulator do Explorer II
Re: Akumulator do Explorer II
Nie polecam - nawet gdyby się gdzieś znalazł u jakiegoś dealera (tu czy tam). Kosztuje /wał jakieś 80 euro.
Proponuje poszukać zamiennika na akumulatory litowe 18650. Ukraińcy i ruscy kiedyś sprzedawali na ebayu. Nasi spece od 3D też (gdzieś kiedyś na OLX widziałem).

proscan
Proponuje poszukać zamiennika na akumulatory litowe 18650. Ukraińcy i ruscy kiedyś sprzedawali na ebayu. Nasi spece od 3D też (gdzieś kiedyś na OLX widziałem).
proscan
Re: Akumulator do Explorer II
Dziekuje