Elektronika GTP a GTI
Elektronika GTP a GTI
Ostatnio czytam wszystko na temat GTP oraz GTI i zastanawiam sie czy jest duza roznica w elektronice obu detektorow ktora usprawiedliwialaby taka roznice w zasiegu i cenie.Chodzi mi o uklady odpowiedzialne za tryb dynamiczny pomijajac tryb statyczny czy informacje glosowe.Oba posiadaja uklad Power Master czy mikroprocesor DSP.Czy moze roznica bierze sie z recznego gruntu oraz sondy innej budowy.Jeszcze jedno ,czy duzo sond z tych detektorow jest naprawianych.Slyszalem ze sondy nie sa za mocne ,zwlaszcza 12,5 cala.
Re: Elektronika GTP a GTI
Witam,
Chodzi o GTI 2500 czy GTI 1250/1500 ?
GTP jest bardzo podobny (jeśli nie identyczny) co do elektroniki do GTI 1250. Zbliżony (podobieństwo >75%) do GTI 1500. Zacznie różni się do GTI 2500. Różne są oczywiście obudowy, panele, wyświetlacze i sondy.
Często bywa tak, że zmiany w poszczególnych sprzętach (np. telefonach komórkowych) polegają na kosmetyce i na innym oprogramowaniu. Cena już jest wówczas inna.
Koszt oprogramowania też jest ważny. Np. Wordpad oraz Word służą do tego samego. A cena ?
Co do statystyki uszkodzeń się nie wypowiadam. Wszystko można popsuć. Ważne czy da się naprawić !
Zepsutej sondy 12,5cala jeszcze nigdy nie miałem u siebie ( na dzień 2005-12-18 ).
proscan
Chodzi o GTI 2500 czy GTI 1250/1500 ?
GTP jest bardzo podobny (jeśli nie identyczny) co do elektroniki do GTI 1250. Zbliżony (podobieństwo >75%) do GTI 1500. Zacznie różni się do GTI 2500. Różne są oczywiście obudowy, panele, wyświetlacze i sondy.
Często bywa tak, że zmiany w poszczególnych sprzętach (np. telefonach komórkowych) polegają na kosmetyce i na innym oprogramowaniu. Cena już jest wówczas inna.
Koszt oprogramowania też jest ważny. Np. Wordpad oraz Word służą do tego samego. A cena ?
Co do statystyki uszkodzeń się nie wypowiadam. Wszystko można popsuć. Ważne czy da się naprawić !
Zepsutej sondy 12,5cala jeszcze nigdy nie miałem u siebie ( na dzień 2005-12-18 ).
proscan