katarynka ace 250

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
cruxx
Posty: 2
Rejestracja: pn kwie 02, 2007 8:40 pm

katarynka ace 250

Post autor: cruxx »

kupilem nie dawno ace 250tke i martwi mnie jego glosna praca czy jest mozliwosc przerobki na jeden sygnal wiodacy wiem z opisu ze kazdy sygnal niby cos oznacza ja wole wykopac o jeden dolek wiecej niz sluchac katarynki nie kopie w sluchawkach
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: katarynka ace 250

Post autor: ProScan »

Nie rozumiem (może dlatego że nie ma ani jednej kropki, ani przecinka).

O co chodzi:

przerobki na jeden sygnal wiodacy


A ile tych sygnałów wiodących jest ?

i tutaj?

o jeden dolek wiecej niz sluchac katarynki


Zwykle jak się spowoduje, że wykrywacz mniej "gada", to jest też mniej znalezisk" - o co chodzi zatem ?

:?:

proscan
Armand
Producent
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów
Kontakt:

Re: katarynka ace 250

Post autor: Armand »

Myślę, że nie każdemu pasuje zdygitalizowanie sygnału akustycznego. Polecam wykrywacze starszej generacji, z pracą statyczną i z sygnałem wiodącym. Wtedy dźwięki będą naturalne, bez "dyskoteki.
IdeL
Posty: 42
Rejestracja: wt sie 01, 2006 9:52 am

Re: katarynka ace 250

Post autor: IdeL »

Armand pisze:Myślę, że nie każdemu pasuje zdygitalizowanie sygnału akustycznego. Polecam wykrywacze starszej generacji, z pracą statyczną i z sygnałem wiodącym. Wtedy dźwięki będą naturalne, bez "dyskoteki.


Jeżeli Armand ma rację i jeśli sprawa jest aktualna to chętnie odkupię tego ACE - za powiedzmy cenę używanego armanda :D :D
Szukam czegoś takiego dla córy...


Pozdroofki

IdeL
piotr067
Posty: 14
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 5:16 pm

Re: katarynka ace 250

Post autor: piotr067 »

jaki sygnał wiodący w kanarku?,,,tera to i ja łupi jestem :D
ODPOWIEDZ