Zwykle tego unikam (może to źle
Chodzi o tą aukcję:
http://www.allegro.pl/item157777959_whi ... ecam_.html
Co mi się nie podoba:
1. Podana cena zasobnika jest nieprawdziwa. Zasobniki te są niestety droższe. dzisiaj sprzedawałem jednego i głupio mi było podać właściwą cenę. Zapewne rzecz polega na nieporozumieniu (dlatego dementuję). Za 50zł oferowałem coś takiego: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=378
2. Kwestia przeglądu w firmie Proscan. Być może, ale nie robiłem go dla obecnego właściciela, co oznacza, że robiłem (jeśli w ogóle) co najmniej rok temu. Jeśli wykrywacz jest w złym stanie, to proszę mnie o to nie obwiniać. Z opisu można wyciągnąć błedny wniosek, że przegląd został wykonany (tuż) przed sprzedażą.
3. Wymiana kabla. Znowu: być może. Na zdjęciu jednak widzę wyraźnie, że kabel jest starego typu. Prawdopodobne jest, że kabel został faktycznie wymieniony, ale czy uczciwym jest pokazywanie fotek wykrywacza w stanie jakim był kiedyś kupowany ?
4. Oryginalny sprzedający dysponował "własnym tłumaczeniem" instrukcji obsługi (nie moim). Zastanawiam się dlaczego nie ma o tym mowy w tym opisie
Ogólnie mówiąc: nie podoba mi się i stąd to dementi
.
Sam wykrywacz bardzo dobry.
proscan