Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
SNIPERcom
Posty: 30
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 4:35 pm

Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: SNIPERcom »

może polecicie mi jakiś dobry sprawdzony sprzęt na militaria a najlepiej ze 2-3 rożne z dopisaną cena przy nich

Radosnych, zdrowych i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Wielkiej Nocy oraz smacznego jajka i mokrego dyngusa
:-D
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: ProScan »

Dziękuję(my) za życzenia.

Zgodnie z tytułem rozdziału, odwróćmy prośbę; proszę o podanie swoich 3 typów, a ja się do tego wyboru odniosę.

Chyba że ktoś ma swoje typy, to proszę.

:pa

proscan
SiD
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: SiD »

Na miltarce nie znam się wcale ale moje typy to:
Garrett 2500 GTI z duża cewką i ewentualnie przystawką two-box na coś naprawdę dużego.
Dla chcących i lubiących bawić się ustawieniami XLT + BM 1500 w mixed-mode.

Czysto technicznie patrząc na sprawę, moim niedoświadczonym okiem te dwa modele dają największe możliwości… trzeciej propozycji nie mam.
emka
Posty: 43
Rejestracja: pn paź 16, 2006 4:27 pm
Lokalizacja: STEGNA

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: emka »

To ja dożucę moją koncepcję,WHITES 6000xl pro,proxl 6000di pro sl ewentualnie 5900di pro sl,a z sonaą BM1500 to łopatą się już ciężko dokopać.Wykrywacze takie jak XLT,DFX to świetne sprzęciki,ale według mnie na kolorki chociarz i radzą sobie i z militarką,a przedewszystkim są bardziej rozbudowane technologicznie no i droższe w zakupie,a do militarki chyba taki sprzęt nie jest potrzebny.Garreta nie znam. POZDRAWIAM EMKA
SNIPERcom
Posty: 30
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 4:35 pm

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: SNIPERcom »

1 Whites's 3900 D PRO PLUS
2 Garett GTI 2500
3 Fisher cz 70
4 Whites's XLT
5 Teknetics T2
6 Minelab Explorer SE

dodam ze jest tez istotne dla mnie by wykrywacz był dość prosty w obsłudze i co chwile nie trzeba było zmieniać ustawień

i fajnie by było gdyby ta piszczałeczka łapała zgubione monetki klamerki itd przy okazji szukania militarki

gdyby natomiast zdana z tych piszczałek niebyła dobra proszę o pomoc w wyborze innej
interesuje mnie tylko nowy sprzęcik najlepiej dostępny w Vikingu bądź innym sklepie w stolicy ewentualnie w lublinie pozdrawiam
SNIPERcom
Posty: 30
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 4:35 pm

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: SNIPERcom »

SiD pisze:Na miltarce nie znam się wcale ale moje typy to:
Garrett 2500 GTI z duża cewką i ewentualnie przystawką two-box na coś naprawdę dużego.
Dla chcących i lubiących bawić się ustawieniami XLT + BM 1500 w mixed-mode.

Czysto technicznie patrząc na sprawę, moim niedoświadczonym okiem te dwa modele dają największe możliwości… trzeciej propozycji nie mam.




myślałem o garet gti 2500 ale wszędzie mówią ze jest zza tą kasę kiepski:( w sumie ciężko jest sie kogoś poradzić bo każdy chwali swoje :(
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: ProScan »

Swego czasu porównywałem z kolegą zasięg na puszkę stalową (1 litr, po farbie) . On miał GTI 2000, a ja Eagle Spectrum. Wyszło tak samo.

:pa

proscan
marcin.p.
Posty: 22
Rejestracja: czw gru 21, 2006 10:49 pm
Lokalizacja: debiensko

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: marcin.p. »

biesz gti jest prosty w obsludze i nie miniesz tez zadnej monetki mam go od roku i nie zaluje 8)
pozd.
borys
Posty: 4
Rejestracja: wt lut 20, 2007 7:31 pm
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: borys »

A ja na militarkę polecam HS-3 z cewka 38 cm.Wg mnie w tych pieniądzach to najlepszy wybór.
SNIPERcom
Posty: 30
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 4:35 pm

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: SNIPERcom »

kupiłem HS 30 cm toporny sprzęt ale czasami coś da sie wykopać dzięki jego popiskiwaniu:D
teraz szukam jakiejś fajnej piszczałki na monety
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: ProScan »

toporny sprzęt


O HS 3 można napisać wszystko, ale nie że jest toporny.

Przez toporność rozumiem prostotę i wytrzymałość.

Tego ostaniego niestety nie mogę potwierdzić.

:pa

proscan
pablo11
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 25, 2007 4:46 pm
Lokalizacja: galicja

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: pablo11 »

zgadza sie hs-3 nie jest zbyt wytrzymaly i widac na nim slad garazowej produkcji,ale za to do zlomu sie nadaje jak najbardziej i moim zdaniem w miare cena adekwatna do jakosci,w przeciwienstwie do rutusa solarisa,ktory jest stanowczo za drogi...........
a ja polecam whites 6000 pro xl

pozdr :P :P :P :) :) :D :D
SNIPERcom
Posty: 30
Rejestracja: ndz mar 11, 2007 4:35 pm

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: SNIPERcom »

zaczyna mnie dobijać ten smętek są dni ze działa jak potrzeba a sa ze waruje :( chyba jednak markowe piszczałki są bardziej wskazane do poszukiwań zaginionych skarbów :)
Edd
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 28, 2007 9:49 pm

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: Edd »

Ostatnio obiło mi się o uszy, że Mrand skonstruował i wprowadził do produkcji super wykrywacz na militarkę. Mam kuzyna w Grajewie i właśnie od niego mam tą wiadomości. Miał przyjemność spotkać w terenie, faceta z tą właśnie wykrwką. Gość wyrażał się o nim w samych superlatywach, ma niesamowity zasięg i super dyskryminacje, pracuje w statyku. Ceny niestety nie podam ani bliższych szczegółów bo facet bardzo się spieszył, a rozmowa trwała dosłownie dwie minuty. Jak będę wiedział coś więcej to nie omieszkam coś dodać.

Pozdrawiam

Edd
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Piszczłka na militarke (szukam najlepszej )

Post autor: ProScan »

Kuzyn ma znajomego, który spotkał kogoś w terenie. itd...

Tak więc mamy kolejny legendarny wykrywacz.

Trochę to niepoważne, nieprawdaż ?

Dobrze że Mrand pracuje znów na swoje konto, ale poczekajmy do oficjalnej premiery.

Zachęcam do zamieszczania jakichś konkretów w dziale "Nowości i ciekawostki na rynku".

:pa

proscan
ODPOWIEDZ