GTI 2500-osłona,instrukcja

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
oskar-markiewicz
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 01, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: Jugów

GTI 2500-osłona,instrukcja

Post autor: oskar-markiewicz »

Witam, potrzebuje osłone cewki 9,5" i 12,5" (podobno osłony do 12,5" nie ma). Następnie instrukcje po polsku (wraz z cewką eagleye). Czy ma Pan film instruktażowy ale po polsku? Jesli nie, to czy moglby Pan zrobic kopie filmu angielskiego? Ma pan uzywany (tani) pokrowiec wyświetlacza?

Pozdrawiam


Oskar
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: GTI 2500-osłona,instrukcja

Post autor: ProScan »

Witam,

Co do instrukcji to już się wypowiedziałem emailowo. Dałem dobra ofertę na całość, z przesyłką i z instrukcją do Eagle Eye. Jedynie u mnie można nabyć tą instrukcję nie naruszając praw do własności (nie słyszałem by ktoś inny przetłumaczył).

Osłonkami nie dysponuję (warto zapytać w dziale kramik - chociaż pewnie większe szanse na innych forach). Zakładam, że sprzedawcy Garretta już się wypowiedzieli.

Nie posiadam także video instruktażowego. Widziałem natomiast takie video dla modelu GTI 2000. Pokazuje naprawdę elementarne czynności. Stokroć pożyteczne byłoby "dorwanie" jakiegoś posiadacza GTI, by w 10 minut pokazał co i jak.

No i ta instrukcja. Domyślam się, że sprzęt kosztował ładnie ponad 2tys. Czyż nie warto jej sobie zafundować za ułamek tej kwoty ?

:pa

proscan
oskar-markiewicz
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 01, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: Jugów

Re: GTI 2500-osłona,instrukcja

Post autor: oskar-markiewicz »

To ja poproszę tą instrukcje :D Prosze wysłać ją jutro za pobraniem, na adres:

[wymoderowałem - nie do wiadomości trzecich stron. ProScan]

Cena taka jak Pan mówil :)


Mam pytanie odnośnie osłony, czy można samemu zrobić osłone np. z pleksy lub cienkiego plastiku??? Nie będzie to zakłócało pracy wykrywki?
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: GTI 2500-osłona,instrukcja

Post autor: ProScan »

Witam,

Instrukcję jutro nadam.

Co do osłony, to nie powinna powodować dodatkowych zakłóceń.

Proponuję sondę zabezpieczyć wężem ogrodniczym. Pomysł ten rozpropagował kiedyś Darek Kowalik (zapraszam na jego stronę - on używa GTI 2000: http://wwwdark.w.interia.pl/), a podchwycony został przez innych poszukiwaczy.

Wąż należy rozciąć wzdłuż, nałożyć po obwodzie i przymocować (np. taśmą izolacyjną).

:pa

proscan
oskar-markiewicz
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 01, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: Jugów

Re: GTI 2500-osłona,instrukcja

Post autor: oskar-markiewicz »

Bardzo Panu dziękuję, dzięki instrukcji może zroumie ten upierdliwy wykrywacz :evil: A jest coś takiego jak tabelka do rozróżnienia przewodności metalu w GTI??? Z tym wężem to dobry pomysł, zastanawiałem się nad uszczelkami do okien ale widze że wąż będzie lepszym rozwiazaniem. Pozdrawiam i wielkie dzięki za szybką oraz pomocną odpowiedź.
oskar-markiewicz
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 01, 2007 6:57 pm
Lokalizacja: Jugów

Podziękowanie!

Post autor: oskar-markiewicz »

Instrukcja została już przeczytana, czyta się ją ze zrozumieniem. Dużo obrazków graficznych i pożądna jakość papieru. Pozdrawiam i dziekuję za udaną tranzakcje! =D> :D =D>
ODPOWIEDZ