Witam
Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga do x-terra 50, do czego ona sie najlepiej nadaje w tym wykrywaczu, czy ktoś miał okazje z nią chodzić ?
Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga?
Re: Czy cewk eliptyczna DD 18.75 , to dobry wybór jako druga?
witam!
Od stycznia tego roku biegam z xterra70 (cewki: 7,5 kHz DD, eliptyczna 18,75 kHz DD). Podsumowując tegoroczne wypady w teren muszę powiedzieć, że dzięki eliptycznej cewce 18,75 kHz kilka fajnych fantów już mi się udało w tym roku wydłubać. Szczególnie przydatna jest w terenie zaśmieconym, w którym używanie większej cewki może spowodować, że spomiędzy śmieci nie będziemy w stanie wyłuskać czystego sygnału od jakiegoś fajnego fanta.
pozdrawiam
bogdans
Od stycznia tego roku biegam z xterra70 (cewki: 7,5 kHz DD, eliptyczna 18,75 kHz DD). Podsumowując tegoroczne wypady w teren muszę powiedzieć, że dzięki eliptycznej cewce 18,75 kHz kilka fajnych fantów już mi się udało w tym roku wydłubać. Szczególnie przydatna jest w terenie zaśmieconym, w którym używanie większej cewki może spowodować, że spomiędzy śmieci nie będziemy w stanie wyłuskać czystego sygnału od jakiegoś fajnego fanta.
pozdrawiam
bogdans