Witam,
Czy mógłbyś poinformować mnie jak wygląda przebieg napięcia na cewce wykrywacza Explorer II? W materiałach reklamowych jest napisane, że wykrywacz generuje częstotliwości od 1,5 kHz do 100 kHz (rozumiem, że jednocześnie...), co pobudziło moją ciekawość jak właściwie wygląda ten przebieg.
Pozdrawiam, April
przebieg napięcia na cewce Explorer II
Re: przebieg napięcia na cewce Explorer II
Wygląda tak:
proscan
proscan
Re: przebieg napięcia na cewce Explorer II
Proscan, jesteś niemal szybszy od światła... Dzięki. Tak przez ciekawość, w wolnej chwili spróbuję policzyć, np. w Matlabie, widmo tego sygnału.
Pozdrawiam, i jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Nowym roku. April.
Pozdrawiam, i jeszcze raz wszystkiego najlepszego w Nowym roku. April.
Re: przebieg napięcia na cewce Explorer II
No to już się pisze na spektogram. Na plik *.mcd takoż.
proscan
proscan
Re: przebieg napięcia na cewce Explorer II
Ile jest V/dz na powyższym oscylogramie?
Pozdrawiam, April.
Pozdrawiam, April.
Re: przebieg napięcia na cewce Explorer II
Tego nie wiem, ale Vpp=10.