Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ? Czy ktos to miał w rękach, mysle ze to starszy brat gti2500, czy zaisegi i czulosc beda podobne ? Prosze o pomoc.

Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
GTI 2000 to praktycznie to samo co 2500 pod warunkiem, że sonda typu Scorcher na obu wykrywaczach.
W modelu 2000 nie było podświetlenia i możliwości współpracy z przystawką Eagle Eye.
proscan
W modelu 2000 nie było podświetlenia i możliwości współpracy z przystawką Eagle Eye.
proscan
Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
Jeszcze jedno pytanko a GTI 1500, czy jest udany, czy ktos to mial w ręku, jak ciągnie monetki - wzglednie czy jest taki sam jak mnielab explorer w ilosci wyciąganych fantów (monetki, bizuteria, drobnica), z gory wielkie dzieki!!!!!!

Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
Z tego co pamiętam GTI 1500 to mniej wiecej ta sama technologia co GTI 2500/2000 tyle, że Imaging działa w trybie pinpoint i nie ma trybu statycznego.
Sądzę że skutecznośc na monetki będzie równa skuteczności innych GTI.
Inną sprawą pozostaje porównanie z Explorerem. Moim zdaniem nie ma szans w tym starciu.
proscan
Sądzę że skutecznośc na monetki będzie równa skuteczności innych GTI.
Inną sprawą pozostaje porównanie z Explorerem. Moim zdaniem nie ma szans w tym starciu.
proscan
Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
Dziękuje. Mam jeszcze pytanie : Czy cewki 9,5 cali (standardowe) biała dawniej i obecna żebrowana czarna : czymś się różnią oprócz budowy i koloru, w gti garrettach {1500, 2500}? Bardzo dziękuje! 
Re: Co myślicie o GARRETT GTI 2000 ?
Chodzi o osiagi ?
Nie wiem, ale te nowsze są zgrabniejsze i wyglądają na solidniejsze.
Warto jednak nabyć osłonkę.
proscan
Nie wiem, ale te nowsze są zgrabniejsze i wyglądają na solidniejsze.
Warto jednak nabyć osłonkę.
proscan