Nakrętka W5900DiProSL
Nakrętka W5900DiProSL
Witam. Nie znalazłaby się przypadkiem u Pana jakaś wolna nakrętka do śruby podłokietnika przy Whitesie 5900? poprzednia cholerka niestety odkręciła mi się ukradkiem i czmychnęła gdzieś po środku zaoranego pola. Kiedy się zorientowałem, niestety, było już za późno 
Re: Nakrętka W5900DiProSL
Sama nakrętka ?
Może się znajdzie. Jeśli był Pan moim klientem to dam gratis, jeśli nie to X zł (X na email).
proscan
Może się znajdzie. Jeśli był Pan moim klientem to dam gratis, jeśli nie to X zł (X na email).
proscan
Re: Nakrętka W5900DiProSL
klientem już byłem - nabyłem od Pana instrukcję do mojej maysznki. Proszę o dalsze informacje na maila.
Re: Nakrętka W5900DiProSL
OK - znalazłem. Nakrętkę postaram się nadać bez zwłoki na os. Jagiellonów.
proscan
proscan
Re: Nakrętka W5900DiProSL
Panie Piotrze, nakrętka dotarła, ale tak być nie może, żeby Pan dokłada do własnego interesu. Naprawdę z wielką przyjemnością zapłacę choćby symboliczną kwotę plus zwrot kosztów przesyłki. Dla tego proszę o podanie na maila nr konta na które ma być dokonana powyższa wpłata.
Serdecznie pozdrawiam
Serdecznie pozdrawiam
Re: Nakrętka W5900DiProSL
Eee, tam. Nie ma o czym mówić.
Osoby które były (i są) moimi klientami mają specjalne względy.
Oczywiście nie mogę rozdawać wszystkiego za darmo bo bym poszedł z torbami, ale od czasu do czasu, taki drobiazg jak nakrętka do śruby mogę wysłać za free. Żałuję że nie stać mnie na większe rozdawnictwo.
Nie chcę krakać, ale pewnie będzie kiedyś jakaś okazja, że będzie Pan zmuszony jakieś pieniądze u mnie zostawić.
Czego jednak Panu nie życzę.
proscan
Osoby które były (i są) moimi klientami mają specjalne względy.
Oczywiście nie mogę rozdawać wszystkiego za darmo bo bym poszedł z torbami, ale od czasu do czasu, taki drobiazg jak nakrętka do śruby mogę wysłać za free. Żałuję że nie stać mnie na większe rozdawnictwo.
Nie chcę krakać, ale pewnie będzie kiedyś jakaś okazja, że będzie Pan zmuszony jakieś pieniądze u mnie zostawić.
Czego jednak Panu nie życzę.
proscan