Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
Pojawiły się w końcu w ofercie polskiego dealera nowe wykrywacze Fishera choć jak widać na stronie cena jest jeszcze tajemnicą. Mam pytanie, czy na forum będzie można liczyć w bliżej określonym czasie na jakiś teścik szczególnie F75
Po wlaczeniu ukazują się na ekranie slupki tlenkow i potem znikają na cały czas poszukiwań.Coś z wykrywaczem czy operatorem ?
Konieczna wizyta?
klucznik
słupek "tlenków" w F75 zmienia się w czasie szukania, ale trzeba przechodzić wtedy przez zmieniający się grunt. Na w miarę stałym gruncie słupek nie zmienia wskazań.