Fisher F4 i F75

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
darek6
Posty: 24
Rejestracja: pn paź 10, 2005 11:03 am

Fisher F4 i F75

Post autor: darek6 »

Witam!


Pojawiły się w końcu w ofercie polskiego dealera nowe wykrywacze Fishera :D choć jak widać na stronie cena jest jeszcze tajemnicą. Mam pytanie, czy na forum będzie można liczyć w bliżej określonym czasie na jakiś teścik szczególnie F75 :?:

pozdrawiam
darek6
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher F4 i F75

Post autor: ProScan »

F4 to rozwinięcie wykrywacza Bounty Hunter Discovery 3300.

F75 to z kolei ulepszony Teknetics T2.

Czy będzie teścik ? Nie wiem. Może, przy okazji.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher F4 i F75

Post autor: ProScan »

Witam,

Okazuje się że F75 ma wyraźnie inną płyte główną niż T2, aczkolwiek wiadać, że F75 jednak powstał w oparciu o T2.

F75:ObrazekT2:Obrazek

:pa

proscan
klucznik
Posty: 30
Rejestracja: pt maja 11, 2007 8:23 pm
Lokalizacja: Klucze

F75

Post autor: klucznik »

Po wlaczeniu ukazują się na ekranie slupki tlenkow i potem znikają na cały czas poszukiwań.Coś z wykrywaczem czy operatorem ?
Konieczna wizyta?
klucznik
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher F4 i F75

Post autor: ProScan »

O ile wiem ten pomiar pokazywany jest w trakcie dostrajania do gruntu, podczas pompowania sondą.

:pa

proscan
diabelski
Posty: 33
Rejestracja: czw lut 01, 2007 3:19 pm

Re: Fisher F4 i F75

Post autor: diabelski »

słupek "tlenków" w F75 zmienia się w czasie szukania, ale trzeba przechodzić wtedy przez zmieniający się grunt. Na w miarę stałym gruncie słupek nie zmienia wskazań.
:wave :wave :wave
ODPOWIEDZ