Kto się skusi ? Jedyne 18000 zł za różdżkę !

Wszelka LIPA która nie działa, bo nie może. Dział ostrzegawczy, ale można także pisać w razie wątpliwości co do egzotycznego sprzętu. Chodzi głównie o LRL i inne dziwaki.
ODPOWIEDZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Kto się skusi ? Jedyne 18000 zł za różdżkę !

Post autor: ProScan »

Z działu Ogłoszeń na portalu Odkrywcy:

Obrazek

cena słownie osiemnaście tysięcy :smt021 :uhaha :supr

:blow

proscan


PS

strona "producenta" http://www.treasurenow.com/html/TreasureNavigator.html

O Fitzgeraldzie piszę w swoim raporcie. Widać cwaniaczek się rozwinął za wyłudzone pieniadze m.in. od jakiegoś Polaka.

A tak lubimy naśmiewać się z amerykanów jacy to oni sa głupi...
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Kto się skusi ? Jedyne 18000 zł za różdżkę !

Post autor: bigi »

ProScan pisze:cena słownie osiemnaście tysięcy :smt021 :uhaha :supr


ja pier....... pewnie sie zwroci :) a tak ogolnie to wyglada jak jakies narzedzie do odpalania rakiet z badziewnego amerykanskiego filmu, ale kto wie.... :)
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kto się skusi ? Jedyne 18000 zł za różdżkę !

Post autor: ProScan »

wyglada jak jakies narzedzie do odpalania rakiet z badziewnego amerykanskiego filmu


:smt005

proscan
komos
Posty: 10
Rejestracja: pt sie 25, 2006 6:56 pm
Lokalizacja: PYRLANDIA

Re: Kto się skusi ? Jedyne 18000 zł za różdżkę !

Post autor: komos »

Witam !
Z autopsji mogę poświadczyć zasięg tego typu urządzeń 200 stóp i to że na pewno się zwróci !!!
Z tego zestawu posiadam różdżki ( kupione u renomowanego producenta )
za 75,-zł - nie posiadam tej "kszynki do odpalania rakiet balistycznych " i zaprowadziły mnie one do wyschniętego stawku śródleśnego, który w mule zawierał : 2 silniki od ciągników i piec centralnego ogrzewania !
I co nie zwróciło się ??? :lol:
Pozdrowaśki !
bigi
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Kto się skusi ? Jedyne 18000 zł za różdżkę !

Post autor: bigi »

komos pisze:Z tego zestawu posiadam różdżki ( kupione u renomowanego producenta )


od lesnego dziada wyciete z wierzby ? :D:D:D
ODPOWIEDZ