co do chinskich wynalazkow:
kupilem kiedys w chinach akumulatorki GP - mysle chinskiego g...a nie bede kupowal - zaplacilem 1$ za sztuke, mialy chyba po 1700 czy cos takiego, po pierwszym naladowaniu uzylem odtwarzacza mp3 (tez kupiony w crl z naklejka sony

) przez cale 5 min

po kolejnym z 10 min kolejne ladowanie rozsadzilo jeden z nich, kolejny sie wylal jak lezal w szufladzie reszte wywalilem

- polecam jednak dolozyc do lepszych
