luz na zaciskach Quattro

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
egon3110
Posty: 18
Rejestracja: sob sie 26, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: TOMASZOW

luz na zaciskach Quattro

Post autor: egon3110 »

Wiam
Mam problem zmoim2,5rocznym quattro.Od pewnego czasu pojawily sie dosc duze luzy na zaciskach wysiegnika.Podczs poszukiwan mam wrazenie ze wykrywacz zaraz sie rozleci :?
Bardzo prosze o rade jak usunac usterke.
Pozdrawiam jacek.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: luz na zaciskach Quattro

Post autor: ProScan »

Witam,

Musiałbym widzieć co się konkretnie stało. Czasami powodem tego luzu jest wypadnięcie metalowej tabliczki przyklejonej do plastiku, który jest umieszczony w zacisku.

Czasami jest to wytarcie farby ma rurce lub starcie plastiku.

Czasami jest to jakieś pękniecie.

Kuracja jest zależna od rodzaju problemu.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ