Wiam
Mam problem zmoim2,5rocznym quattro.Od pewnego czasu pojawily sie dosc duze luzy na zaciskach wysiegnika.Podczs poszukiwan mam wrazenie ze wykrywacz zaraz sie rozleci Bardzo prosze o rade jak usunac usterke.
Pozdrawiam jacek.
Musiałbym widzieć co się konkretnie stało. Czasami powodem tego luzu jest wypadnięcie metalowej tabliczki przyklejonej do plastiku, który jest umieszczony w zacisku.
Czasami jest to wytarcie farby ma rurce lub starcie plastiku.