Słuchawki do XLT

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
SZZ
Posty: 49
Rejestracja: śr gru 07, 2005 4:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Słuchawki do XLT

Post autor: SZZ »

Witam,
jakie słuchawki będą optymalne do White'sa Spectrum XLT?
Czy Gray Ghost Ultimate to byłby dobry wybór?
Czy może ktoś używa słuchawek bezprzewodowych - pojawiły się one ostatnio w ofercie Kellyco - więc zastanawia mnie czy byłaby to dobra opcja?
Bedę wdzięczny za opinie na ww. tematy
Pozdrawiam :pa
SZZ
Posty: 49
Rejestracja: śr gru 07, 2005 4:43 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: SZZ »

ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: ProScan »

Te bezprzewodowe za 89 dolarów wygladają ciekawie. Gdyby tylko w Polsce udało sie kupić za ta cenę ...

Na allegro znalazłem coś podobnego:

http://www.allegro.pl/item226749118_uwa ... itech.html

Gray Ghostów czy innych wynalazków na oczy nie widziałem, na uszy nie słyszałem, więc nie wypowiadam się.

Ogólna moja opinia o słuchawkach jest tutaj:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=73

i tutaj

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=235

:pa

proscan
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: wiking10 »

sorki za dyletanctwo... czy w tych słuchawkach nadajnik podłącza się w miejsce wejścia kabla słuchawkowego?
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: ProScan »

Na to wygląda.
terenowiec69
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: terenowiec69 »

Witam,może jakaś podpowiedz gdzie w polsce takie słuchaweczki podkupić? bezprzewodowe.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: ProScan »

Takie same ? Te z Kellyco ? Nie wiem.

Inne - też nie wiem. Powyżej podałem linka z allegro do bardzo podobnych słuchawek. Myślę że da się wyguglać.

:pa

proscan
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: wiking10 »

tu też taki jakiś "wynalazek":
http://www.allegro.pl/item239116583_slu ... 00_fv.html
tylko czy to działa??? tym bardziej, że cena baaardzo podejrzana.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: ProScan »

Obawiam się że są to słuchawki na podczerwień, które nie nadają się do poszukiwań.

:pa

proscan
wiking10
Posty: 85
Rejestracja: śr lis 09, 2005 1:58 pm
Lokalizacja: dolnosląskie

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: wiking10 »

dzięki.
nie zwróciłem na to uwagi.
czyli tylko bf?
Juras
Posty: 12
Rejestracja: śr lut 14, 2007 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

Słuchawki

Post autor: Juras »

Witam, te słuchawki nie są na podczerwień tylko radiowe FM, czy to nadaje się do pracy z wykrywaczem ?
pzdr
juras
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: ProScan »

Jeśli są FM to tak. Tylko skąd to wiadomo ? Jakoś nie mogłem się doczytać.

:pa

proscan
Juras
Posty: 12
Rejestracja: śr lut 14, 2007 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

Słuchawki

Post autor: Juras »

Zapytałem sprzedawcę :D .
> ------------------------------------------------------------------------
> Treść wiadomości:
> Witam, czy to są słuchawki na podczerwień czy bluetooth.
> pzdr
> jl
> ------------------------------------------------------------------------

Witam

To są słuchawki działające na falach radiowych FM.
Pozdrawiam
>-------------------------------------------------------------------------
pzdr
juras
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Słuchawki do XLT

Post autor: ProScan »

Aha - skoro sprzedawca tak twierdzi, to mozna przyjąć hipotezę, że wie co mówi.

:)

proscan
Juras
Posty: 12
Rejestracja: śr lut 14, 2007 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

Słuchawki

Post autor: Juras »

Jeśli nie mówi prawdy zaskarżę go do sądu :P .
pzdr
juras
ODPOWIEDZ