Wszelka LIPA która nie działa, bo nie może. Dział ostrzegawczy, ale można także pisać w razie wątpliwości co do egzotycznego sprzętu. Chodzi głównie o LRL i inne dziwaki.
Witam,
gdyby byl na forum dzial "Humor" to tam bym wrzucil, ale tak poznajcie ten nowy sprzet detekcyjny tutaj : http://www.iconos-md.eu/ Pozdrawiam,sunipla.
Radzę zwrócić uwagę na znaczek umieszczony z przodu sensora, oznacza materiały niebezpieczne, wybuchowe... kto wie co tam jest w środku - może RDX albo tylko TNT...
The new generation of iconos-md detectors, have been manufactured exclusively for the detection of gold through static fields which are created from the Electrochemical potential and Spontaneous Potential phenomena, over very large distances. Maximum distance of detection therefore, is always in the North-South direction.
Poniewaz nie mam wladzy rożdżkarskiej,dalem do testów mojego omnitrona typu W.N.
Fabryczny zasięg na 600 m (turbo),wykrywa złoto,srebro i meteoryty
Jeden z kolegow rożdzkarzy okreslil go jako aparat kóry wykrywa tez nowo zakopane złoto(czego nie ma u zachodnich).
Drugi okreslil maksymalną odleglośc,na niestety tylko 300 m,ale jako b.stabilny.
Uzywalgo do wstepnego wykrycia srebra a pozniej tam szukal CZ-ka i tak trfienia byly 50/50 %
moj telefon 604 502 235 stanislaw