Większa sonda do c.scope 990xd

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
wniebowziety
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm

Większa sonda do c.scope 990xd

Post autor: wniebowziety »

Witam, mam pytanie. Czy w modelu wykrywacza wymienionego w temacie można zastosować sondę 10"? Jeśli tak to czy będzie to wymagało przestrojenia wykrywacza? Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Większa sonda do c.scope 990xd

Post autor: ProScan »

Witam,

Nie wiem czy w ogóle CSCOPE oferuje takie cewki do 990-tki. Ten model nie ma gniazda, a sonda jest podłączona "na sztywno".

Polityka CSCOPEa jest taka, że opcjonalne cewki są raczej niedostępne do wiekszości modeli (do R1 na pewno są).

Wymiana cewki w CSCOPE 990 powinna być wykonana w serwisie, bo faktycznie strojenie jest wskazane.

:pa

proscan
wniebowziety
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm

Re: Większa sonda do c.scope 990xd

Post autor: wniebowziety »

Dziękuję za odpowiedź.
ODPOWIEDZ