Większa sonda do c.scope 990xd
-
wniebowziety
- Posty: 18
- Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm
Większa sonda do c.scope 990xd
Witam, mam pytanie. Czy w modelu wykrywacza wymienionego w temacie można zastosować sondę 10"? Jeśli tak to czy będzie to wymagało przestrojenia wykrywacza? Pozdrawiam
Re: Większa sonda do c.scope 990xd
Witam,
Nie wiem czy w ogóle CSCOPE oferuje takie cewki do 990-tki. Ten model nie ma gniazda, a sonda jest podłączona "na sztywno".
Polityka CSCOPEa jest taka, że opcjonalne cewki są raczej niedostępne do wiekszości modeli (do R1 na pewno są).
Wymiana cewki w CSCOPE 990 powinna być wykonana w serwisie, bo faktycznie strojenie jest wskazane.
proscan
Nie wiem czy w ogóle CSCOPE oferuje takie cewki do 990-tki. Ten model nie ma gniazda, a sonda jest podłączona "na sztywno".
Polityka CSCOPEa jest taka, że opcjonalne cewki są raczej niedostępne do wiekszości modeli (do R1 na pewno są).
Wymiana cewki w CSCOPE 990 powinna być wykonana w serwisie, bo faktycznie strojenie jest wskazane.
proscan
-
wniebowziety
- Posty: 18
- Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm
Re: Większa sonda do c.scope 990xd
Dziękuję za odpowiedź.