Dzień dobry
Pisze do pana bowiem chciałbym uzyskać odpowiedź na następujące pytanie czy fisher 1236X jest lepszym wykrywaczem od garetta 250? Czy prowadzi pan serwis fishera?
Z góry dziekuje za odpowiedź
Co lepsze ? ACE 250 czy 1236 ?
-
Zapytanie_email
- Posty: 482
- Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm
Re: Co lepsze ? ACE 250 czy 1236 ?
Witam,
To zbyt różne wykrywacze by powiedzieć który lepszy.
Na korzyść ACE przemawia
- niższa cena
- identyfikacja znaleziska
- pomiar głębokości
- zasilanie z paluszków
- waga
Na plus modelowi 1236 można zaliczyć:
- liniową dyskryminację;
- możliwość regulacji częstotliwości (i odstrajania się od źródła zakłóceń);
- większą prostotę
- większą sondę (dla wykrywaczy kupionych w Polsce).
Proszę przeszukać to i inne fora wpisując w wyszukiwarkę 1235, 1236, 1225, ACE250.
Oczywiście serwisuję Fishera*
proscan
PS
Uwaga - sytuacja się zmieniła w 2008 roku - http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=258
To zbyt różne wykrywacze by powiedzieć który lepszy.
Na korzyść ACE przemawia
- niższa cena
- identyfikacja znaleziska
- pomiar głębokości
- zasilanie z paluszków
- waga
Na plus modelowi 1236 można zaliczyć:
- liniową dyskryminację;
- możliwość regulacji częstotliwości (i odstrajania się od źródła zakłóceń);
- większą prostotę
- większą sondę (dla wykrywaczy kupionych w Polsce).
Proszę przeszukać to i inne fora wpisując w wyszukiwarkę 1235, 1236, 1225, ACE250.
Oczywiście serwisuję Fishera*
proscan
PS
Uwaga - sytuacja się zmieniła w 2008 roku - http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=258