Witam, mam pytanie czy ustawienie TH Tone w EX II ma jakieś inne znaczenie niż przyjemniejszy dziwięk syganłu wiodącego ?
pozdrawiam
Juras
TH Tone w Exporer II
Re: TH Tone w Exporer II
Tylko odbiór subiektywny - ale także ważny. Chyba że ktoś ma jaką wadę i nie słyszy określonych częstotliwości.
proscan
proscan