TH Tone w Exporer II

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
Juras
Posty: 12
Rejestracja: śr lut 14, 2007 9:52 am
Lokalizacja: Kraków

TH Tone w Exporer II

Post autor: Juras »

Witam, mam pytanie czy ustawienie TH Tone w EX II ma jakieś inne znaczenie niż przyjemniejszy dziwięk syganłu wiodącego ?
pozdrawiam
Juras
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: TH Tone w Exporer II

Post autor: ProScan »

Tylko odbiór subiektywny - ale także ważny. Chyba że ktoś ma jaką wadę i nie słyszy określonych częstotliwości.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ