Xlt pro a inne xlt ...???

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
kris
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 21, 2007 3:30 pm

Xlt pro a inne xlt ...???

Post autor: kris »

witam

ciekawi mnie czym sie rozni XLT PRO od obecnych XLT bo chyba jest starszy ,,,? Jakie sa jego +/- ?? No chyba ze roznic nie ma ;)

Pozdrawiam
Kris
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Xlt pro a inne xlt ...???

Post autor: ProScan »

XLT PRO ? To się chyba tylko wyposażeniem (akcesoriami) różni.

:-k

proscan
kris
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 21, 2007 3:30 pm

Re: Xlt pro a inne xlt ...???

Post autor: kris »

to model spectrum xlt e-series (pro) hmm
na zdjeciu widze chyba starsza sonde gladka bez przetloczen ,,,, oraz jak mysle starszy kabel ,,, ma 6 mm ....
jezeli Pan moze podac maila to poprosze bo odnosnik na str glownej mi nie dziala ,,, skontaktuje sie i od razu poprosze o wycene wymiany kabelka ,,
pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Xlt pro a inne xlt ...???

Post autor: ProScan »

Witam,

Jesli to jest PRO na nalepce na wykrywaczu, to zacznę się zastanawiać. W przeciwnym wypadku, nie ma sensu.

Mój mail zdaje się jest dostępny po kliknięciu, tu na forum, na ikonkę z kopertą i napisem email (?) Czy tylko ja (jako admin) je widzę ?

:pa

proscan
kris
Posty: 19
Rejestracja: pt gru 21, 2007 3:30 pm

Re: Xlt pro a inne xlt ...???

Post autor: kris »

cholercia ,,,sorki .. pozna pora ;)

juz napisalem

dziekuje
pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Xlt pro a inne xlt ...???

Post autor: ProScan »

Widziałem - kabla nie ma sensu wymieniać. Te kable się nie zużywają, chyba, że ktoś zerwie.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ