Przedmiotem tej eksperymentalnej aukcji jest USŁUGA naprawy detektora dwucewkowego (tzw. two-box) TM 808 lub podobnego (np. TM 800, TF 900, CSCOPE HPX 9000 i innych). Nie dotyczy wykrywaczy Garretta czy Fishera.
Osoby które uważają, że z ich wykrywaczem coś jest nie tak, mają za słaby zasięg, odczuwają niestabilności proszę o uprzedni kontakt - być może ta aukcja jest właśnie dla nich.
Na detektor po naprawie udzielam gwarancji 1 rok (nie obejmuje uszkodzeń z winy użytkownika).
Uprzedzam, że naprawa wiąże się z koniecznością nieznacznego uszkodzenia powłoki z lakieru piecowego na antenach.
Proszę o zadawanie pytań i rozwiewania wszelkich wątpliwości przed zalicytowaniem.
Proscan
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=298922183
Eksperymentalna aukcja
Eksperymentalna aukcja
Ostatnio zmieniony czw sty 17, 2008 10:35 am przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Eksperymentalna aukcja
hmmm pomysl OK, ale mozna bylo to zrobic inaczej, a mianowicie:
wystaw aukcje od 1zl - zrob aukcje prywatna - znaczy sie ze nikt nie zalicytuje - w opisie wymien uslugi z zakresu modernizacji i napraw wykrywaczy, daj na 10 dni zeby dlugo wisiala (14 sie nie oplaca
), no i ogloszenie gotowe 
wystaw aukcje od 1zl - zrob aukcje prywatna - znaczy sie ze nikt nie zalicytuje - w opisie wymien uslugi z zakresu modernizacji i napraw wykrywaczy, daj na 10 dni zeby dlugo wisiala (14 sie nie oplaca
Re: Eksperymentalna aukcja
Dzięki
Moje uwagi:
- Aukcja jest eksperymentalna po pierwsze, że nie mam pewności jak allegro reaguje na licytacje usług (zdaje się że nie robią problemów);
- Są osoby które boją się wysyłać bardzo drogi sprzęt. Aukcja jest dla nich pewnym zabezpieczeniem, stąd nie jest o tylko kwestia reklamy;
- Co do reklamy, to ja jej w ogóle nie potrzebuje odnośnie serwisu - roboty mam po pachy. To że dałem taką aukcję wynika bardziej z tego, że tego typu naprawy nie jestem w stanie zrobić sam - muszę zawozić do specjalistycznego zakładu. Z jednym wykrywaczem ten sam problem jak z kilkoma;
- aukcja jest formą bardziej promocji proscanu, jako całości - nie koniecznie konkretnej usługi naprawy tego, czy owego;
- różnica 20 groszy za aukcję 14 dniową nie jest dla mnie problemem
- wszelkie aukcje prywatne od 1 zł trochę mnie irytują (i sądzę że innych też), ale rozważę w przyszłości.
W końcu przeprowadzam eksperyment - to że się odezwałeś Bigi, jest także częścią tego eksperymentu;). Dzięki serdeczne !
proscan
Moje uwagi:
- Aukcja jest eksperymentalna po pierwsze, że nie mam pewności jak allegro reaguje na licytacje usług (zdaje się że nie robią problemów);
- Są osoby które boją się wysyłać bardzo drogi sprzęt. Aukcja jest dla nich pewnym zabezpieczeniem, stąd nie jest o tylko kwestia reklamy;
- Co do reklamy, to ja jej w ogóle nie potrzebuje odnośnie serwisu - roboty mam po pachy. To że dałem taką aukcję wynika bardziej z tego, że tego typu naprawy nie jestem w stanie zrobić sam - muszę zawozić do specjalistycznego zakładu. Z jednym wykrywaczem ten sam problem jak z kilkoma;
- aukcja jest formą bardziej promocji proscanu, jako całości - nie koniecznie konkretnej usługi naprawy tego, czy owego;
- różnica 20 groszy za aukcję 14 dniową nie jest dla mnie problemem
- wszelkie aukcje prywatne od 1 zł trochę mnie irytują (i sądzę że innych też), ale rozważę w przyszłości.
W końcu przeprowadzam eksperyment - to że się odezwałeś Bigi, jest także częścią tego eksperymentu;). Dzięki serdeczne !
proscan
Re: Eksperymentalna aukcja
spoko
co do uslug - wydaje mi ie ze sie nie czepiaja
co do aukcji prywatnej - nie miala byc to reklama, ale i tak w przypadku takiej aukcji wymagany jest chyba w pierwszej fazie kontakt telefoniczny - aby ustalic cene i co i jak
aukcja prywatna pomoglaby uniknac roznej masci kombinatorow, a od 1zl bo wydaje mi sie iz potencjalny koszt naprawy jest zmienny w zaleznosci od tego co uszkodzone wiec nie ma co placic od razu za duzo oplat. a jesli ktos ma problemy z wiarygodnoscia - zapraszasz do aukcji i wszystko.
uff to chyba wsio
pozdr
co do uslug - wydaje mi ie ze sie nie czepiaja
co do aukcji prywatnej - nie miala byc to reklama, ale i tak w przypadku takiej aukcji wymagany jest chyba w pierwszej fazie kontakt telefoniczny - aby ustalic cene i co i jak
uff to chyba wsio
pozdr
Re: Eksperymentalna aukcja
OK. Jeszcze raz dzięki.
W przypadku TM808 to uszkodzenia w 99% są te same, stąd mniej więcej wiem ile to bedzie kosztować (czasami więcej roboty, jak ktoś sam zacznie naprawiać i paprać).
Ta aukcja prywatna będzie na pewno dobrą opcją w przypadku innych napraw, o ile w ogóle zdecyduje się na dalsze aukcje z naprawami (ludzie oczekujący obecnie na naprawę zlinczowaliby mnie). Dzięki za radę.
proscan
W przypadku TM808 to uszkodzenia w 99% są te same, stąd mniej więcej wiem ile to bedzie kosztować (czasami więcej roboty, jak ktoś sam zacznie naprawiać i paprać).
Ta aukcja prywatna będzie na pewno dobrą opcją w przypadku innych napraw, o ile w ogóle zdecyduje się na dalsze aukcje z naprawami (ludzie oczekujący obecnie na naprawę zlinczowaliby mnie). Dzięki za radę.
proscan