Wyręczę Piotra. Bo W5900 nigdy fabrycznie nie miały grubego przewodu. Ponadto w czasach gdy produkowano jeszcze W5900, sondy zaopatrywano w kabel o dł. ponad 2m, który trzeba było wiele razy okęcać wokół rurki nośnej. I na zdjęciu to właśnie widać. Pozdrawiam
Mrand (10-cio letni użytkownik W5900)
Dziekuje za odp.
Aha i pytanie ile ew. warto za niego dac
jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

