Grunt balans w X_TERRA 50 -
Grunt balans w X_TERRA 50 -
Witam, nie mam słuchu muzycznego kiepsko mi idzie odróznienie wysokich tonów (buczenia) od niskich - wiec czy mozna ustawiac ten GRUND BALANS unoszac cewke na 10 cm i obnizajac ----- zwiekszac [+ ]ustawienie - dzwiek jest coraz glosniejszy, potem [- ] zmniejszac... NO I WYBRAC USTAWIENIE O SREDNIEj głośności, CZY TO JEST DOBRZE (czy wyższy dźwięk można rozumieć tu jak głośniejszy) PROSZE HELP ME... 
Re: Grunt balans w X_TERRA 50 -
Trudno mi opisać tą procedurę, a zwłaszcza dźwięki.
Myśle że to przyjdzie naturalnie z czasem - należy szukać takiej nastawy, przy której sygnał przy pompowaniu zmienia się najmniej.
proscan
Myśle że to przyjdzie naturalnie z czasem - należy szukać takiej nastawy, przy której sygnał przy pompowaniu zmienia się najmniej.
proscan
Re: Grunt balans w X_TERRA 50 -
ProScan pisze:Trudno mi opisać tą procedurę, a zwłaszcza dźwięki.
Myśle że to przyjdzie naturalnie z czasem - należy szukać takiej nastawy, przy której sygnał przy pompowaniu zmienia się najmniej.
proscan
Witam. Mam XT50 od 2 dni
