osłona cewki

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.
ODPOWIEDZ
jaksa
Posty: 27
Rejestracja: pt sty 18, 2008 1:20 pm
Lokalizacja: małopolska

osłona cewki

Post autor: jaksa »

Jak już się wywnętrzylem chcę kupić cewkę 18" do muszkietera ,wszystko jest ok.tylko viking sprzedaje te cewki bez osłony, jakoś nie są skłonni dolożyć ją z eksplorera chyba jest taka sama(ten sam rozmiar),czy gdzieś dokupię osobno osłonę? Wolałbym komplet ,cewki bez osłony raczej nie kupię
SiD
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: osłona cewki

Post autor: SiD »

Do tej konkretnej cewki nie ma osłony, chyba, że się mylę.
ODPOWIEDZ