Brak dźwieku w Fisher f4
Fisher F4 brak dzwieku
Moj F4 stracil glos,glosnik zamilkl,nie wiem jak dawno bo uzywam sluchawak,na ostatnia wyprawe zapomnialem ich zabrac i wtedy dopiero to zauwazylem.Wykrywacz kupiony w Vikingu na gwarancji.Wyslac do sklepu czy bezposrednio do Pana,elemet z sama elektronika??
Re: Fisher-brak dzwieku
Sprzęt można odesłać bezpośrednio do mnie. Proszę o kartę gwarancyjną lub jej kopię (tą wolę).
Sama elektronika wystarczy.
I proszę jeszcze to przeczytać i uwzględnić: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=236
proscan
Sama elektronika wystarczy.
I proszę jeszcze to przeczytać i uwzględnić: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=236
proscan
Re: Fisher-brak dzwieku
Wyslalem mojego niemowe w poniedzialek ,czy juz do Pana dotarl?Troche mnie sploszylo to co napisal topor1,tygodniowa wedrowka priorytetowej paczki
!!!Za czasow Stalina roztrzelali by ich za to bez sądu ... 
Re: Fisher-brak dzwieku
czy juz do Pana dotarl?
Byc może. Mam jeszcze kilka paczek nierozpakowanych.
proscan
Re: Fisher-brak dzwieku
Czy juz cos wiadomo?
Re: Fisher-brak dzwieku
Ja już mam pełną jasność.
Pan, Panie Mariuszu, niech zastanowi się co to za element włożony w gniazdo słuchawkowe (w takim stanie go otrzymałem).
proscan
Pan, Panie Mariuszu, niech zastanowi się co to za element włożony w gniazdo słuchawkowe (w takim stanie go otrzymałem).
proscan
Re: Fisher-brak dzwieku
Wystarczy wyjąć przejściówkę z gniazda 
Re: Fisher-brak dzwieku
Nawet na to nie popatrzylem
,a z kąd to tam?Hmm,dwa razy pozyczylem go koledze,bo zastanawial sie nad kupnem F4 ,i juz troche zle o nim myslalem...Glowy za to nie dam,ale wydaje mi sie ze od poczatku to gniazdo tak wygladalo,i dzwiek z glosnika byl...Dla spokojnosci mojej prosze sprawdzic czy po wyjeciu tej przejsciowki glosnik dziala. Przepraszam za klopot...Pozadrawiam.
Brak dźwieku w Fisher f4
Mam problem z moim misiem. Zawsze szperam na słuchawkach, ale połamał się kabłąk, więc byłem zmuszony odłączyć słuchawki i...niespodzianka-nie działa głośnik. Na słuchawkach wszystko jest ok, ale po ich odłączeniu głośnik nie wydaje absolutnie żadnego dźwięku, jakby wtyk słuchawek cały czas siedział w gnieździe /dzień wcześniej wszystko było ok/. Może tylko jakaś blaszka się zagięła, dlatego wykrywka "sądzi", że słuchawki są cały czas podłąćzone. Jak sie dostać do elektroniki f4? Nie widzę żadnych śrubek, może pod nalepka na przednim panelu? Wtyk do słuchawek odkręca się, ale nijak go nie moge wyjąć. Będę wdzięczny za pomoc.
Re: Problem z Fisher f4
zeus pisze:Nie widzę żadnych śrubek, może pod nalepka na przednim panelu? Wtyk do słuchawek odkręca się, ale nijak go nie moge wyjąć. Będę wdzięczny za pomoc.
Gdzies czytalem ze F4 ma praktycznie jednorazowy panel przedni
Re: Brak dźwieku w Fisher f4
Trzeba odlepić po bokach panel czołowy - pod nim są dwie śruby. Nie pamiętam teraz, ale chyba da się wgłębienia wyczuć palcem.
Po tej operacji będzie wyglądać paskudnie, ale lepsze to niż nic.
proscan
Po tej operacji będzie wyglądać paskudnie, ale lepsze to niż nic.
proscan
Re: Brak dźwieku w Fisher f4
Przy odlepainiu panelu powinna pomóc suszarka.
Można nieco podgrzać panel (z wyczuciem), ciepły klej łatwiej puszcza.
Można nieco podgrzać panel (z wyczuciem), ciepły klej łatwiej puszcza.
Re: Brak dźwieku w Fisher f4
ProScan pisze:Trzeba odlepić po bokach panel czołowy - pod nim są dwie śruby. Nie pamiętam teraz, ale chyba da się wgłębienia wyczuć palcem.
Po tej operacji będzie wyglądać paskudnie, ale lepsze to niż nic.
proscan
Na przednim panelu nie wyczuwam żadnych śrubek, wgłębień, itp.,ale spróbuję.
Re: Brak dźwieku w Fisher f4
Otwory są w zaznaczonych miejscach:
proscan
proscan
Re: Brak dźwieku w Fisher f4
ProScan pisze:Otwory są w zaznaczonych miejscach:
proscan
Bóg zapłać, Dobry Człowieku!
Mam nadzieję, że uda mi sie naprawić zabawkę i nie będzie sladu po tej ingerencji...