Kto zgadnie dlaczego zdjęcie czarno-białe ?

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Kto zgadnie dlaczego zdjęcie czarno-białe ?

Post autor: ProScan »

gwene
Posty: 12
Rejestracja: pt lis 04, 2005 10:20 am

Re: Kto zgadnie dlaczego zdjęcie czarno-białe ?

Post autor: gwene »

1 bo aparat zepsuty ?:)
2 bo obudowa z naklejka niebiska od pakietu 8 x aa ?

pozdrawiam
gwene
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kto zgadnie dlaczego zdjęcie czarno-białe ?

Post autor: ProScan »

Druga odpowiedź sie liczy :1 =D>

(czekam na inne ciekawe pomysły - np, że ktoś zrobił aparatem SMENA i potem skanował czarno-białe zdjęcie).

I kolejne pytania:

Po co tak kombinować? Nie lepiej uczciwie napisać, że to przerabiany zasobnik? (Koszt zasobnika + akumulatorów myśle, że niewiele odstaje od podanej ceny. Sama ładowarka - raczej zasilacz, bo "przypadkowo" etykieta nie widoczna na zdjęciu - nic nie warta).

Czyżby sprzedający chciał wprowadzić kupujacego w błąd (nie daj Boże oszukać?)

Polska do ciekawy kraj i ludzie ciekawi.

:pa

proscan
Smiechu
Posty: 6
Rejestracja: pn lut 11, 2008 3:30 pm
Kontakt:

Re: Kto zgadnie dlaczego zdjęcie czarno-białe ?

Post autor: Smiechu »

Gościu nie ma złych opinii, ale jak się upieracie to napiszcie do niego, wytknijcie mu błąd - jak to prawda i on o tym wie to się może przestraszyć i zaniechać sprzedaży.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kto zgadnie dlaczego zdjęcie czarno-białe ?

Post autor: ProScan »

Ja nie jestem strażnikiem na Allegro. Gdybym miał wytykać wszystkie nieścisłości i cwaniactwa, to bym nic nie robił tylko pisał listy do sprzedajacych na allegro.

Ja tylko czasami zwracam uwagę moim klientom, czy użytkownikom, którzy przeglądają to forum, na pewne ciekawostkowe aukcje.

Każdy ma swój rozum i z tą infomacją zrobi co chce.

:pa

proscan
wicja1
Posty: 55
Rejestracja: sob paź 15, 2005 9:34 am

Re: Kto zgadnie dlaczego zdjęcie czarno-białe ?

Post autor: wicja1 »

Ja tylko dodam,że po sprzedaży temu koledze detektora zapytałem mailowo czy wszystko jest ok i paczka dotarła.Otrzymałem odpowiedź,ze owszem.Ale paczka nie rozpakowana z braku czasu.Po czym przeglądając mój ulubiony dział Allegro ;) widzę pokrowiec od "mojego" Garetta który wisi już od trzech godzin !!!!
Możecie mi powiedzieć po jaką cholerę takie zawiłości ????
Faktycznie,ludzie są dziwni.
Pozdrawiam,
wicja1.
ODPOWIEDZ