MINELAB QUATTRO MP

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
jacek1
Posty: 72
Rejestracja: pt sty 18, 2008 5:13 pm
Lokalizacja: Legionowo

MINELAB QUATTRO MP

Post autor: jacek1 »

Witam
Kupiłem MINELAB QUATTRO MP. Proszę użytkowników tego wykrywacza o parę spostrzeżeń nt. tego wykrywacza.

Trochę pogubiłem się w ilości dzwięków. Macie jakieś spostrzeżenia na ich temat.?
Z góry dziękuje za opinie i spostrzeżenia.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: MINELAB QUATTRO MP

Post autor: ProScan »

Proszę zadawać w miarę konkretne pytania.

Pytania typu "co wiecie na temat" są niestosowne i świadczą o tym, że zadanie domowe nie zostało odrobione.

Prosze pobiegać trochę z wykrywaczem, osłuchać się z dźwiekami dla różnych przedmiotów, przeczytać wszystko co było na różnych forach na temat Quattro (choćby tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=424), a potem ewentualnie pytać.

:pa

proscan
jacek1
Posty: 72
Rejestracja: pt sty 18, 2008 5:13 pm
Lokalizacja: Legionowo

MINELAB QUATTRO MP

Post autor: jacek1 »

Witam

Dziękuje za ten link.Przeglądając forum ten akurat pominąłem, gdybym go przeczytał to tych pytań by nie było.

Dziękuje proscan za odpowiedż i ochrzan też się przydaje. :lol:
ODPOWIEDZ