Witam
Kupiłem MINELAB QUATTRO MP. Proszę użytkowników tego wykrywacza o parę spostrzeżeń nt. tego wykrywacza.
Trochę pogubiłem się w ilości dzwięków. Macie jakieś spostrzeżenia na ich temat.?
Z góry dziękuje za opinie i spostrzeżenia.
MINELAB QUATTRO MP
Re: MINELAB QUATTRO MP
Proszę zadawać w miarę konkretne pytania.
Pytania typu "co wiecie na temat" są niestosowne i świadczą o tym, że zadanie domowe nie zostało odrobione.
Prosze pobiegać trochę z wykrywaczem, osłuchać się z dźwiekami dla różnych przedmiotów, przeczytać wszystko co było na różnych forach na temat Quattro (choćby tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=424), a potem ewentualnie pytać.
proscan
Pytania typu "co wiecie na temat" są niestosowne i świadczą o tym, że zadanie domowe nie zostało odrobione.
Prosze pobiegać trochę z wykrywaczem, osłuchać się z dźwiekami dla różnych przedmiotów, przeczytać wszystko co było na różnych forach na temat Quattro (choćby tutaj: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/viewtopic.php?t=424), a potem ewentualnie pytać.
proscan
MINELAB QUATTRO MP
Witam
Dziękuje za ten link.Przeglądając forum ten akurat pominąłem, gdybym go przeczytał to tych pytań by nie było.
Dziękuje proscan za odpowiedż i ochrzan też się przydaje.
Dziękuje za ten link.Przeglądając forum ten akurat pominąłem, gdybym go przeczytał to tych pytań by nie było.
Dziękuje proscan za odpowiedż i ochrzan też się przydaje.