SZYBKA WSKAŻNIKA XLpro
SZYBKA WSKAŻNIKA XLpro
Witam.Panie Piotrze pękła mi szybka wskażnika w transporcie {poczta}w Whitesie XL pro.Czy jest możliwość dokupienia takowej u Pana nowej bądż używanej,bo jak chodzę i widzę to pęknięcie to nie mogę się skupić na poszukiwaniach.Pozdrawiam EMKA
Re: SZYBKA WSKAŻNIKA XLpro
Bardzo popieram tę sprawę. Już miałem i ja pisać do Ciebie z prywatną prośbą. Pomóż koledze Piotrze. Pozdrawiam
Mrand
Mrand
Re: SZYBKA WSKAŻNIKA XLpro
Mam nowe i używane. Proszę o kontakt na email.
proscan
proscan
Re: SZYBKA WSKAŻNIKA XLpro
Szybka doszła czła i zdrowa nie tak jak mój whitesik.Sprzęcik znowu jak nowy i radość wielka
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Emka