Fisher - kolor sztycy
-
wniebowziety
- Posty: 18
- Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm
Fisher - kolor sztycy
Witam, czy ktoś może wie dlaczego w jednych egzemplarzach fisherów z serii CZ dolna część wysięgnika ma kolor czarny a w innnych biały? Czy te z białym wysięgnikiem należą do egzemplarzy z pierwszych lat produkcji? Jeśli tak to kiedy nastąpiło przejście na czarne? Pozdrawiam.
Re: Fisher - kolor sztycy
Ja nie wiem. Nie pamiętam też bym widział CZ5/6/70 z czarnym wysięgnikiem.
proscan
proscan
-
wniebowziety
- Posty: 18
- Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm
Re: Fisher - kolor sztycy
Chodzi mi o dolną część wysięgnika, tą do której mocuje się sondę.
biały http://i11.ebayimg.com/03/i/000/bb/19/023f_1.JPG
czarny http://www.escience.ca/GFX/PRODS/433N022.jpg
biały http://i11.ebayimg.com/03/i/000/bb/19/023f_1.JPG
czarny http://www.escience.ca/GFX/PRODS/433N022.jpg
Re: Fisher - kolor sztycy
Naprawdę nie wiem. Do mnie trafiają najczęściej same sondy z elektroniką, bez wysięgnika.
Te czarne to zapewne z nowszej produkcji.
Doszukałem się natomiast informacji, że od numeru 14433 wykrywacze CZ 5 miały ściętą z jednej strony rurkę. Na to radzę zwrócić uwagę, bo przy zmianie wysięgnika może nie pasować do pierścienia mocującego.
proscan
Te czarne to zapewne z nowszej produkcji.
Doszukałem się natomiast informacji, że od numeru 14433 wykrywacze CZ 5 miały ściętą z jednej strony rurkę. Na to radzę zwrócić uwagę, bo przy zmianie wysięgnika może nie pasować do pierścienia mocującego.
proscan
-
wniebowziety
- Posty: 18
- Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm
Re: Fisher - kolor sztycy
Dzięku za informacje. Mój egzemplarz ma już sciętą rurkę, ale jeszcze koloru białego. Czyli umiejscawia go to gdzieś pośrodku jeżeli chodzi o rozpiętość czasową produkcji tego modelu.