Fisher - kolor sztycy

Tutaj można zadać pytania o możliwości czy cechy konkretnego sprzętu, ewentualnie podawać uzyskiwane zasięgi. Można także rozważać jakiego rodzaju sprzęt będzie najwłaściwszy do danego celu.
ODPOWIEDZ
wniebowziety
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm

Fisher - kolor sztycy

Post autor: wniebowziety »

Witam, czy ktoś może wie dlaczego w jednych egzemplarzach fisherów z serii CZ dolna część wysięgnika ma kolor czarny a w innnych biały? Czy te z białym wysięgnikiem należą do egzemplarzy z pierwszych lat produkcji? Jeśli tak to kiedy nastąpiło przejście na czarne? Pozdrawiam.
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher - kolor sztycy

Post autor: ProScan »

Ja nie wiem. Nie pamiętam też bym widział CZ5/6/70 z czarnym wysięgnikiem.

:pa

proscan
wniebowziety
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm

Re: Fisher - kolor sztycy

Post autor: wniebowziety »

Chodzi mi o dolną część wysięgnika, tą do której mocuje się sondę.


biały http://i11.ebayimg.com/03/i/000/bb/19/023f_1.JPG

czarny http://www.escience.ca/GFX/PRODS/433N022.jpg
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher - kolor sztycy

Post autor: ProScan »

Naprawdę nie wiem. Do mnie trafiają najczęściej same sondy z elektroniką, bez wysięgnika.

Te czarne to zapewne z nowszej produkcji.

Doszukałem się natomiast informacji, że od numeru 14433 wykrywacze CZ 5 miały ściętą z jednej strony rurkę. Na to radzę zwrócić uwagę, bo przy zmianie wysięgnika może nie pasować do pierścienia mocującego.

:pa

proscan
wniebowziety
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm

Re: Fisher - kolor sztycy

Post autor: wniebowziety »

Dzięku za informacje. Mój egzemplarz ma już sciętą rurkę, ale jeszcze koloru białego. Czyli umiejscawia go to gdzieś pośrodku jeżeli chodzi o rozpiętość czasową produkcji tego modelu.
ODPOWIEDZ