Częstotliwość w XLT

Pisz jeśli masz kłopot w opanowaniu wykrywacza, nie rozumiesz jego zachowania, poszukujesz instrukcji obsługi
ODPOWIEDZ
Rudolf
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 14, 2007 11:47 am
Lokalizacja: kuznica

Częstotliwość w XLT

Post autor: Rudolf »

Witam.

Pytanko mam następujące,w terenie mam u swego boku kolegę z W 6000 pro i problem w tym,że te dwa sprzęty nie lubią się na odległość nawet ponad 20 m ale gdy zjadę częstotliwością na 1 lub w drugą stronę na max to jest ok i możemy isc bok w bok,jednak nie wiem jak to jest w xlt czy na poziomie 4 wykrywasz powinien pracować czy zjeżdżając na 1 lub max coś tracę?
pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8502
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Częstotliwość w XLT

Post autor: ProScan »

To najlepiej samemu sprawdzić. Przetestować jakiejś monecie. Sprawdzić czy stroi do gruntu itp.

Wraz ze zmianą częstotliwości zmienia się strojenie sondy. Ponieważ sonda podlega różnym działaniom (starzeniu, temperaturze itp.), to paradoksalnie odejście od standardowej częstotliwości może polepszyć jej działanie. Może, ale nie musi. Ogólnie, zazwyczaj zmiany w osiągach są naprawdę trudno zauważanle.

:pa

proscan
Rudolf
Posty: 6
Rejestracja: wt sie 14, 2007 11:47 am
Lokalizacja: kuznica

Re: Częstotliwość w XLT

Post autor: Rudolf »

Dzięki.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ