e-series a spectrum

Pisz jeśli masz na oku jakiś wykrywacz (np. na allegro - podaj link) lub nie wiesz na co się zdecydować. Im precyzyjniej sformułowane pytanie, tym precyzyjniejsza odpowiedź. Przed zadaniem pytania należy samemu odrobić zadanie domowe (zapoznać się z ofertami dealerów, skorzystać z wyszukiwarki, przeglądnąć inne fora itd).
ODPOWIEDZ
maniutek1
Posty: 69
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 6:39 pm
Lokalizacja: Dęblin-Ryki

e-series a spectrum

Post autor: maniutek1 »

Witam. znalazłem ciekawą oferte używane xlt spectrum za 1650 zł. czy warto? czy spectrum to poprzednik e-series?czy są między nimi różnice i czy parametry są porównywalne?
CONRADO
Posty: 20
Rejestracja: sob gru 01, 2007 2:16 pm

Re: e-series a spectrum

Post autor: CONRADO »

Roznice sa bardzo drobne aczkolwiek znaczace-w xlt e series jest juz grubszy lepszy kabel, w spectrum jest stary kabel w ktorym peka ekran...
gawron
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: e-series a spectrum

Post autor: gawron »

to jedno i to samo, e seria różni się tylko grubszym kablem, no i w całkiem nowych egzemplażach troszku kształtem sondy
maniutek1
Posty: 69
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 6:39 pm
Lokalizacja: Dęblin-Ryki

Re: e-series a spectrum

Post autor: maniutek1 »

trochę zielony jestem. w ace ani w innych znanych mi pikaczach nie ma czegoś takiego jak ekran. czy jego pęknięcie unieruchamia wykrywkę? czy ewentualna naprawa jest skomplikowana i kosztowna? czy można do spectrum zamontowac cewkę z grubym kablem? I jeszcze tylko jedno (na razie...), czy ta cena jest korzystna?
CONRADO
Posty: 20
Rejestracja: sob gru 01, 2007 2:16 pm

Re: e-series a spectrum

Post autor: CONRADO »

Cena w sumie szalu nie robi.Ekran jest w kablu laczacym elektornike z cewka-jego popekanie w wyniku pracy mechanicznej kabla powoduje powstawanie falszywych sygnalow i utrudnia badz uniemozliwia poszukiwania.Z tego co wiem to kabel mozna wymienic u ProScana i podczas wymiany zakladany jest nowy grubszy kabel.Skorzystaj z opcji szukaj bo sporo o tym bylo...
maniutek1
Posty: 69
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 6:39 pm
Lokalizacja: Dęblin-Ryki

Re: e-series a spectrum

Post autor: maniutek1 »

dzięki conrado. na pewno będę szukał. kto szuka nie bładzi. także dzięki waszym odpowiedziom na pewno nie zbłądzę. jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
maniutek
ODPOWIEDZ