Sygnał wiodący 6000 di pro sl

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
tomek.ns
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:03 pm

Sygnał wiodący 6000 di pro sl

Post autor: tomek.ns »

witam
otóż po ustawieniu pokrętłem tune sygnału tak aby był ledwie słyszalny i dostrojeniu wykrywacza oczywiście w trybie geb norm sygnał ten po podniesieniu sondy nie powinien sie zmienić, czyli jest dobrze dostrojony. a co w przypadku przejścia w tryb geb disc sygnał powinien automatycznie zaniknąć czy tez powinienem go ledwie słyszeć
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl

Post autor: ProScan »

po podniesieniu sondy nie powinien sie zmienić, czyli jest dobrze dostrojony


Uścislając/korygując: sygnał nie powinien znacząco się zmieniać, zniżając i unosząc do góry.

a co w przypadku przejścia w tryb geb disc sygnał powinien automatycznie zaniknąć czy tez powinienem go ledwie słyszeć


Sygnał pozostanie taki sam po strzale spustem.

:pa

proscan
tomek.ns
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:03 pm

Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl

Post autor: tomek.ns »

dziękuje . mam takie pytanko jeszcze. jaki jest koszt wymiany kabla usuniecie usterki związanej z bat chk o której pisałem wcześniej , wymiany pierścienia mocującego no i ogólnego przeglądu.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl

Post autor: ProScan »

Koszty podam na email. Z pierścieniem może być problem, bo te co kupuję w White'sa w Szkocji nie pasują do wszystkich.

A problemu z Bat check nie pamiętam :(

:pa

proscan
tomek.ns
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:03 pm

Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl

Post autor: tomek.ns »

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1140
to mój wcześniejszy post bat chk
pozdrawiam dziękuje
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl

Post autor: ProScan »

No to dokładnie kosztów nie podam, bo nie wiadomo do końca co to może być.

:pa

proscan
tomek.ns
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:03 pm

Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl

Post autor: tomek.ns »

dziekuje
tomek.ns
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:03 pm

Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl

Post autor: tomek.ns »

dziękuję .do ok miesiąca powinien dotrzeć wykr .
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl

Post autor: ProScan »

aaa, to go jeszce nie ma.

Pan jako osoba, która kupiła u mnie instrukcje, zawsze może liczyć na jakieś zniżki. Proszę się tylko przypomnieć.

:pa

proscan
tomek.ns
Posty: 12
Rejestracja: pn gru 31, 2007 12:03 pm

Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl

Post autor: tomek.ns »

tzn .do pana dotrzeć jeżeli można oczywiście
ODPOWIEDZ