Sygnał wiodący 6000 di pro sl
Sygnał wiodący 6000 di pro sl
witam
otóż po ustawieniu pokrętłem tune sygnału tak aby był ledwie słyszalny i dostrojeniu wykrywacza oczywiście w trybie geb norm sygnał ten po podniesieniu sondy nie powinien sie zmienić, czyli jest dobrze dostrojony. a co w przypadku przejścia w tryb geb disc sygnał powinien automatycznie zaniknąć czy tez powinienem go ledwie słyszeć
otóż po ustawieniu pokrętłem tune sygnału tak aby był ledwie słyszalny i dostrojeniu wykrywacza oczywiście w trybie geb norm sygnał ten po podniesieniu sondy nie powinien sie zmienić, czyli jest dobrze dostrojony. a co w przypadku przejścia w tryb geb disc sygnał powinien automatycznie zaniknąć czy tez powinienem go ledwie słyszeć
Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl
po podniesieniu sondy nie powinien sie zmienić, czyli jest dobrze dostrojony
Uścislając/korygując: sygnał nie powinien znacząco się zmieniać, zniżając i unosząc do góry.
a co w przypadku przejścia w tryb geb disc sygnał powinien automatycznie zaniknąć czy tez powinienem go ledwie słyszeć
Sygnał pozostanie taki sam po strzale spustem.
proscan
Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl
dziękuje . mam takie pytanko jeszcze. jaki jest koszt wymiany kabla usuniecie usterki związanej z bat chk o której pisałem wcześniej , wymiany pierścienia mocującego no i ogólnego przeglądu.
Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl
Koszty podam na email. Z pierścieniem może być problem, bo te co kupuję w White'sa w Szkocji nie pasują do wszystkich.
A problemu z Bat check nie pamiętam
proscan
A problemu z Bat check nie pamiętam
proscan
Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1140
to mój wcześniejszy post bat chk
pozdrawiam dziękuje
to mój wcześniejszy post bat chk
pozdrawiam dziękuje
Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl
No to dokładnie kosztów nie podam, bo nie wiadomo do końca co to może być.
proscan
proscan
Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl
dziekuje
Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl
dziękuję .do ok miesiąca powinien dotrzeć wykr .
Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl
aaa, to go jeszce nie ma.
Pan jako osoba, która kupiła u mnie instrukcje, zawsze może liczyć na jakieś zniżki. Proszę się tylko przypomnieć.
proscan
Pan jako osoba, która kupiła u mnie instrukcje, zawsze może liczyć na jakieś zniżki. Proszę się tylko przypomnieć.
proscan
Re: Sygnał wiodący 6000 di pro sl
tzn .do pana dotrzeć jeżeli można oczywiście