Fisher CZ-5

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.
ODPOWIEDZ
wniebowziety
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm

Fisher CZ-5

Post autor: wniebowziety »

Witam, czy wykrywacz jest już zestrojony? Kiedy wysyłka? :)
Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher CZ-5

Post autor: ProScan »

Tak - poniekąd.

Ten wątek będę musiał rozbudować, by stał się bardziej interesujący dla innych.

Warto jeszcze rozważyć co pisze Waza:

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... highlight=

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher CZ-5

Post autor: ProScan »

Nie doczekałem się na nr telefonu. O godz 13:00 wyjeżdżam. Dalszy kontakt możliwy w przyszłym tygodniu.

Wykrywacz był grzebany przez kogoś (zrobił sobie markerem ślady ustawien potencjometrów). Nastroiłem do sondy, którą mam.

Infromacja dla innych: wykrywacze serii CZ mają kilakdziesięt punktów strojenia. Nie znając fabrycznej procedury strojenia można tylko zespuć.

Zasięg max ok. 24 cm na 1 grosz.

:pa

proscan

PS

Odradzam kupowanie wykrywaczy tej serii na allegro i o niepewnej historii.
wniebowziety
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm

Re: Fisher CZ-5

Post autor: wniebowziety »

Witam, miałem dzisiaj dzwonić koło 16 ale skoro Pan wyjechał...
Zadzwonię więc w poniedziałek po 15.


Zgadzam się że trzeba uważać na CeZetki z Allegro. Większość(nawet jeżeli nie były grzebane) po jakimś czasie wymaga dostrojenia i radzę omijać egzemplarze które przed sprzedażą nie przeszły przeglądu.
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher CZ-5

Post autor: ProScan »

http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1189

Wykrywacz został odesłany wczoraj.

:pa

proscan
wniebowziety
Posty: 18
Rejestracja: śr cze 06, 2007 1:23 pm

Re: Fisher CZ-5

Post autor: wniebowziety »

Witam, wykrywacz dotarł. :smt041 Dziękuję za włożony trud i cierpliwość. =D>

Rachunek za strojenie wcale nie jest duży, jeżeli wziąć pod uwagę uzyskany efekt. :smt077

Wykrywacz ma teraz super zasięgi. Z sondą 10.5 na niewyżyłowanych ustawieniach w trybie dynamicznym wykrywa hełm z odległości metra. :yikes

Pozdrawiam
ProScan
Właściciel
Posty: 8507
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Fisher CZ-5

Post autor: ProScan »

Rachunek za strojenie wcale nie jest duży


Uwzględniłem rabat związany z długim oczekiwaniem. Normalna cena jest dwa razy większa.

Cieszę się, że mamy happy end. Teraz niech te hełmy wyskakują z ziemi.

:pa

proscan
ODPOWIEDZ