proszę o radę w kwesti zamiany sprzętu.
Już od roku chodzę z x-70 , w zasadzie to go nawet lubię za przyjazność obsługi. Pozostawia mi jednak jakiś niedosyt . Zaczynam myśleć o zmianie detektora . Miałem już Explorera II oraz XLT e -series, jednak przeżyłem rozczarowanie, nie będę się rozpisywał . Myśli moje od jakiegoś czasu są skierowane ku CZ3D . Chciałbym poznać Twoje zdanie
w tym przypadku. Czy taka zmiana będzie miała sens , czy poprostu ogarnoł mnie mit CZtki ?