Witam
Mam pytanie czy orientujesz się Piotr przy jakim spadku napięcia wykrywacz( Quattro lub Explorer)ma się wyłączyć! Nie wiem czy coś jest z aku czy z wykrywaczem. U mnie wyłancza się przy napięciu 8.5-9V. Po naładowaniu magazynek ma napięcie 11.3V
Pozdrawiam Trbn
Zasilanie Quattro
Re: Zasilanie Quattro
Witam,
Dźwięk ostrzegający o słabych bateriach pojawia się przy ok. 9V, natomiast wyłączenie następuje, gdy zasilanie spadnie do 8,4-8,6V.
proscan
Dźwięk ostrzegający o słabych bateriach pojawia się przy ok. 9V, natomiast wyłączenie następuje, gdy zasilanie spadnie do 8,4-8,6V.
proscan
Re: Zasilanie Quattro
Witam
Wielkie dzięki Piotr
Juz wiem dlaczego tak szybko tracił " moc" Po prostu temperatura. Jak ostatnio szukałem było około 0st. Dzisiaj już było wszystko ok
Pozdrawiam Trbn
Wielkie dzięki Piotr
Pozdrawiam Trbn